15 11 2018

Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися

Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем відеоспостереження. За допомогою сучасних пристроїв можна не тільки записувати зображення, а й дистанційно керувати ними, змінювати налаштування. Ринок наповнений безліччю моделей товарів такого профілю від різних брендів. Різноманітність пропозицій може поставити в глухий кут навіть досвідчених користувачів. Щоб вибрати максимально ефективний комплект відеоспостереження з гарною функціональністю, важливо звернути увагу на ключові моменти.

Найпопулярніші формати систем відеоспостереження

Вибір пристроїв для відеоспостереження дуже широкий, асортимент продукції, здатний задовольнити зростаючі вимоги споживачів, розширюється буквально з кожним днем. Більшість шукає варіант, який поєднував би в собі функціональність, якість дозволу і простоту в користуванні. В процесі вибору найкраще звернути увагу на готові комплекти відеоспостереження.

До речі, ви можете купить комплект видеонаблюдения на сайті domvideo.com.ua швидко та вигідно вже зараз!

Вони включають:

- камери (з циліндричним, купольним корпусом);

- відеореєстратор (популярні моделі комплектів, крім самого пристрою, включають спеціальний блок живлення, шлейфи, миша управління, пульт, диск з інструкцією);

- накопичувач на жорсткому магнітному диску;

- блок живлення (потужність пропорційна кількості камер);

- монтажні кабелі (обтиснутий, сигнальний, комплект штекерів для підключення по кручений парі, розгалужувач харчування та ін.).

Функціональність сучасних систем дозволяє легко і швидко налаштовувати швидкість, якість відеозапису, здійснювати резервне копіювання даних. Доступні варіанти з дозволом різного формату - 1,3, 2, 4, 5, 8 мегапікселів. Часто вибирають моделі таких виробників, як Tecsar, Hikvision, Green Vision та ін. Важливо звернути увагу на те, що кожен із елементів повинен знаходитися в оригінальній заводській упаковці з чітким серійним номером, маркуванням. За відгуками, істотно заощадити гроші і час можна, вибравши комплект відеоспостереження в спеціалізованому інтернет-магазині з позитивним досвідом роботи і високою репутацією на ринку.

Критерії вибору

Незважаючи на широкий вибір, деякі системи відеоспостереження не можуть вирішити поставлені завдання. Так відбувається через надмірне спрощення функціональності, технічних можливостей, в першу чергу зниження роздільної здатності камери. Тому перед покупкою комплекту відеоспостереження для приміщень або вулиці важливо врахувати:

- спектр вимог до пристроїв, а також специфіку і сферу їх застосування - промислові підприємства, освітні установи, банківські структури;

- характеристики камери - дозвіл в Мрх, виробник і новизна матриці, кут огляду, наявність підсвічування, функції збільшення;

- параметри відеореєстратора - краще вибирати цифровий, а не аналоговий прилад, звернути увагу на кількість підтримуваних камер, можливість запису звуку, тип інформаційного носія;

- вимоги до умов роботи блоку живлення - температурний режим, максимальна вологість, а також кількість пристроїв, які можна підключити.

Вибирати готові комплекти систем відеоспостереження набагато простіше. Виробник пропонує пристрої одного бренду з оптимальними параметрами. Тут базовими критеріями будуть вимоги до функціональності, кількість елементів і вартість. Бюджетні набори включають стандартну комплектацію: Однокупольний камеру для вулиці, відеовихід, USB-порт, функцію запису приблизно до 10 Гб. Покращені комплекти забезпечені блоком живлення, шлейфами, додатковими кріпленнями для монтажу камери, іншими елементами. На вартість набору впливає його комплектація, технічні характеристики, виробник.
Интересные материалы читать все
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария
Підвищити безпеку об'єкта дозволяють охоронні системи. Один з ефективних способів - установка системи відеоспостереження...
Надійне обладнання для відеоспостереження: вибираємо систему
13 февраля 0 комментария
Современные люди мечтают о том, чтобы в их жилище был привлекательный дизайн интерьера, в котором можно было бы с комфортом..
12 февраля 0 комментария