Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися

Як вибрати комплект відеоспостереження і не помилитися
У сучасному світі повноцінна робота компаній, підприємств, а часто і спокійне життя вдома неможлива без систем відеоспостереження. За допомогою сучасних пристроїв можна не тільки записувати зображення, а й дистанційно керувати ними, змінювати налаштування. Ринок наповнений безліччю моделей товарів такого профілю від різних брендів. Різноманітність пропозицій може поставити в глухий кут навіть досвідчених користувачів. Щоб вибрати максимально ефективний комплект відеоспостереження з гарною функціональністю, важливо звернути увагу на ключові моменти.

Найпопулярніші формати систем відеоспостереження

Вибір пристроїв для відеоспостереження дуже широкий, асортимент продукції, здатний задовольнити зростаючі вимоги споживачів, розширюється буквально з кожним днем. Більшість шукає варіант, який поєднував би в собі функціональність, якість дозволу і простоту в користуванні. В процесі вибору найкраще звернути увагу на готові комплекти відеоспостереження.

До речі, ви можете купить комплект видеонаблюдения на сайті domvideo.com.ua швидко та вигідно вже зараз!

Вони включають:

— камери (з циліндричним, купольним корпусом);

— відеореєстратор (популярні моделі комплектів, крім самого пристрою, включають спеціальний блок живлення, шлейфи, миша управління, пульт, диск з інструкцією);

— накопичувач на жорсткому магнітному диску;

— блок живлення (потужність пропорційна кількості камер);

— монтажні кабелі (обтиснутий, сигнальний, комплект штекерів для підключення по кручений парі, розгалужувач харчування та ін.).

Функціональність сучасних систем дозволяє легко і швидко налаштовувати швидкість, якість відеозапису, здійснювати резервне копіювання даних. Доступні варіанти з дозволом різного формату — 1,3, 2, 4, 5, 8 мегапікселів. Часто вибирають моделі таких виробників, як Tecsar, Hikvision, Green Vision та ін. Важливо звернути увагу на те, що кожен із елементів повинен знаходитися в оригінальній заводській упаковці з чітким серійним номером, маркуванням. За відгуками, істотно заощадити гроші і час можна, вибравши комплект відеоспостереження в спеціалізованому інтернет-магазині з позитивним досвідом роботи і високою репутацією на ринку.

Критерії вибору

Незважаючи на широкий вибір, деякі системи відеоспостереження не можуть вирішити поставлені завдання. Так відбувається через надмірне спрощення функціональності, технічних можливостей, в першу чергу зниження роздільної здатності камери. Тому перед покупкою комплекту відеоспостереження для приміщень або вулиці важливо врахувати:

— спектр вимог до пристроїв, а також специфіку і сферу їх застосування — промислові підприємства, освітні установи, банківські структури;

— характеристики камери — дозвіл в Мрх, виробник і новизна матриці, кут огляду, наявність підсвічування, функції збільшення;

— параметри відеореєстратора — краще вибирати цифровий, а не аналоговий прилад, звернути увагу на кількість підтримуваних камер, можливість запису звуку, тип інформаційного носія;

— вимоги до умов роботи блоку живлення — температурний режим, максимальна вологість, а також кількість пристроїв, які можна підключити.

Вибирати готові комплекти систем відеоспостереження набагато простіше. Виробник пропонує пристрої одного бренду з оптимальними параметрами. Тут базовими критеріями будуть вимоги до функціональності, кількість елементів і вартість. Бюджетні набори включають стандартну комплектацію: Однокупольний камеру для вулиці, відеовихід, USB-порт, функцію запису приблизно до 10 Гб. Покращені комплекти забезпечені блоком живлення, шлейфами, додатковими кріпленнями для монтажу камери, іншими елементами. На вартість набору впливає його комплектація, технічні характеристики, виробник.