30 12 2018

Відеоспостереження на виробництві

Відеоспостереження на виробництві
Монтаж відеоспостереження на виробництві - не примха керівництва, а необхідність, продиктована реаліями ведення бізнесу в нашій країні. Адже будь-яке підприємство, що займається виготовленням і реалізацією матеріальних цінностей, потребує ретельного догляду, тому що являє собою зону підвищеного ризику для співробітників і предмет інтересу для зловмисників, охочих нажитися на крадіжці майна.

Наявність камер дозволяє:

- Забезпечити дотримання виконання технологічних і виробничих процесів;
- Стежити за дотриманням правил охорони праці і порушеннями дисципліни з боку персоналу;
- Забезпечити додаткову безпеку за рахунок установки спостереження за периметром і внутрішніми приміщеннями підприємства;
- Проконтролювати рух техніки при поставці сировини і відвантаження готової продукції;
- Попередити факти розкрадання майна з боку зловмисників і співробітників підприємства.

Кілька десятків років тому, установка видеонаблюдения для аграрного производства була недозволеною розкішшю. Але прогрес не стоїть на місці, і вже сьогодні власникам великих промислових підприємств пропонується маса рішень в різному ціновому сегменті.

Види і типи систем відеоспостереження для виробництва

За типом підключення, камери для виробничих підприємств можна розділити на два види:

- провідні;
- бездротові.

При цьому варто відзначити, що перші довели свою ефективність роками практичного використання і відрізняються підвищеною надійністю за рахунок пердачі сигналів за спеціальними проводам. Проте, за останні кілька років виробникам вдалося представити альтернативу у вигляді камер, що підключаються без проводів і здатних передавати якісне оцифроване зображення на будь-який пристрій, що має підключення до всесвітньої мережі.

Самі ж пристрої для стеження можуть бути аналоговими (бюджетний варіант) і цифровими (більш дороге рішення, що забезпечує високу якість картинки незалежно від часу доби). Також варто відзначити, що сучасні технічні рішення дозволяють транслювати картинку в режимі реального часу як на робочу станцію поста охорони, так і у віддаленому режимі. А наявність реєстратора забезпечить автономну запис і створення відеоархіву на випадок виникнення непередбачених ситуацій.
Интересные материалы читать все
Сухие ноги – это один из постулатов комфортного похода, который довольно тяжело соблюдать даже на несложных маршрутах. Ведь не..
18 января 0 комментария
Установка віконних решіток - простий, ефективний, популярний і доступний спосіб убезпечити майно від незаконних посягань, а..
Захист будинку гратами
17 января 0 комментария
Якщо ви вирішили відкрити свій бізнес в області торгівлі, то ви повинні запитати себе, як вибрати відповідне торгове обладнання..
Як вибрати торгівельне обладнання для магазину
17 января 0 комментария
Проблемы с питанием — опасная ситуация для персонального компьютера. Кратковременное отключение электричества может привести к..
Работа без сбоев: зачем вашему компьютеру нужен ИБП
14 января 0 комментария