Відеоспостереження на виробництві

Відеоспостереження на виробництві
Монтаж відеоспостереження на виробництві — не примха керівництва, а необхідність, продиктована реаліями ведення бізнесу в нашій країні. Адже будь-яке підприємство, що займається виготовленням і реалізацією матеріальних цінностей, потребує ретельного догляду, тому що являє собою зону підвищеного ризику для співробітників і предмет інтересу для зловмисників, охочих нажитися на крадіжці майна.

Наявність камер дозволяє:

— Забезпечити дотримання виконання технологічних і виробничих процесів;
— Стежити за дотриманням правил охорони праці і порушеннями дисципліни з боку персоналу;
— Забезпечити додаткову безпеку за рахунок установки спостереження за периметром і внутрішніми приміщеннями підприємства;
— Проконтролювати рух техніки при поставці сировини і відвантаження готової продукції;
— Попередити факти розкрадання майна з боку зловмисників і співробітників підприємства.

Кілька десятків років тому, установка видеонаблюдения для аграрного производства була недозволеною розкішшю. Але прогрес не стоїть на місці, і вже сьогодні власникам великих промислових підприємств пропонується маса рішень в різному ціновому сегменті.

Види і типи систем відеоспостереження для виробництва

За типом підключення, камери для виробничих підприємств можна розділити на два види:

— провідні;
— бездротові.

При цьому варто відзначити, що перші довели свою ефективність роками практичного використання і відрізняються підвищеною надійністю за рахунок пердачі сигналів за спеціальними проводам. Проте, за останні кілька років виробникам вдалося представити альтернативу у вигляді камер, що підключаються без проводів і здатних передавати якісне оцифроване зображення на будь-який пристрій, що має підключення до всесвітньої мережі.

Самі ж пристрої для стеження можуть бути аналоговими (бюджетний варіант) і цифровими (більш дороге рішення, що забезпечує високу якість картинки незалежно від часу доби). Також варто відзначити, що сучасні технічні рішення дозволяють транслювати картинку в режимі реального часу як на робочу станцію поста охорони, так і у віддаленому режимі. А наявність реєстратора забезпечить автономну запис і створення відеоархіву на випадок виникнення непередбачених ситуацій.