Автоматичні ворота як вид забезпечення безпеки. Принципи роботи та особливості

Автоматичні ворота як вид забезпечення безпеки. Принципи роботи та особливості
До найбільш поширених типів (пристроїв) автоматичних воріт відносяться:

Розпашні ворота — самий класичний варіант виконання даного інженерного засоби безпеки. При самому звичайному і не дивно пристрої, ворота, виконані за таким принципом, можуть виглядати багато і ефектно. Все залежить від матеріалу виконання, а також від обробки, варіантів якої, існує безліч: від простого металевого або гратчастої каркаса, обробленого профнастилом або деревом, до оригінальних масивних кованих воріт з унікальними елементами ручної роботи. Не рідко використовуються і комбіновані моделі. Орні ворота діляться всього на два підвиди: відкриваються всередину або назовні.

До речі, вас може зацікавити Ворота Центр Украина, детальніше про який можна дізнатися на сайті vorota-center.com.ua вже зараз.

Відкатна конструкція (відкатні ворота) — це оптимізований варіант, який використовується у випадках обмеженого простору або для його економії. Завдяки системі автоматики (при використанні консольного обладнання), полотно пересувається вліво і вправо за допомогою консольних візків уздовж потужної направляючої балки. Варто відзначити, що пристрій сучасних зсувних воріт не передбачає переміщення полотна вгору або вниз. Основою каркаса полотна є, як правило, труба з перетином 60х30, поєднана куточками та іншими необхідними елементами. Завдяки такій універсальній конструкції і відсутності зайвих деталей, простір для проїзду, що закривається воротами, не обмежена по висоті.

Складні ворота — тип воріт, найбільш часто використовуваних в промислових цілях завдяки своїй універсальності. До особливостей системи автоматики даного типу воріт відноситься низька зношуваність головних частин конструкції, відсутність необхідності у великій висоті перемички, а також легкий вагу, не становить великого навантаження для конструкції даху. Універсальність даної системи автоматики дозволяє виробляти монтаж складних воріт в будь-якому місці, в залежності від вимог. Існує три основних типи установки: позаду або перед фасадом (з кутом відкривання 90о) або паралельно до фасаду (з кутом відкривання 180о).

Секційні ворота — такий варіант автоматики прекрасно підходить для установки, як в гаражі дачі, так і на об’єкті промислового типу. Завдяки особливостям своєї конструкції. Ворота секційні секційні ворота можуть бути встановлені практично в будь-який вид отвору, вписавшись в архітектуру приміщення. Використання «сендвіч-панелей» з двох оцинкованих листів стали, простір між якими, заповнене теплозберігаючих матеріалом. Загальна товщина даного інженерного засоби безпеки 40-45 мм, що надає воротам підвищену теплопровідність, запобігаючи видування теплого повітря з приміщення. Іншою важливою особливістю конструкції є суттєва економія простору, як зовні, так і всередині завдяки переходу полотна воріт з вертикального в горизонтальне положення. Використання в пристрої торсіонного пружинного механізму дозволяє врівноважувати силу тяжіння полотна в будь-якій точці. Завдяки цьому, ворота можна легко закривати і відкривати вручну. І найголовніше, що автоматика секційних воріт обладнана системою безпеки, ворота рулонні автоматіческіеобеспечівающую надійний захист від обриву пружини і троса. Також, в закритому положенні полотно жорстко фіксується, перешкоджаючи відкриттю. Колірна гамма і існуючі варіанти виконання дозволяють отримати не тільки зручну і безпечну систему воріт, але і підігнати зовнішній вигляд під необхідний дизайн архітектури.

Рулонні ворота — це система автоматики, за своїм принципом, аналогічна роллетной. Використання рулонних воріт дозволяє економити простір не тільки навколо воріт, але і під стелею, змотуючи полотно в короб над отвором. Встановлюваний короб може бути розташований назовні і всередину приміщення. Головним достоїнством цієї системи є перевірена часом і різними умовами надійність.