28 08 2015

У британських бібліотеках спокій забезпечують приватні охоронці

У британських бібліотеках спокій забезпечують приватні охоронці
Розмови в бібліотеці зазвичай супроводжуються критичними вигуками і несхвальним наріканням. Керівництво Центральної бібліотеки Редбрідж вирішило використовувати більш жорсткі заходи для боротьби з порушниками спокою, найнявши приватних охоронців. Сек'юріті патрулюють читальний зал бібліотеки в лондонському передмісті Ілфорд: просять відвідувачів не шуміти і іноді випроваджують їх за двері.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та надійний бентонит cetco в мешках, який ви можете замовити для себе за вигідними цінами!

Цю ідею запропонувала організація Vision Redbridge, так як під час підготовки до випускних іспитів у бібліотеки приходить дуже багато студентів і школярів. Охоронці присутні і в кількох інших місцевих бібліотеках.

На минулому тижні користувач Twitter на ім'я Cheryl опублікував таке повідомлення: «Сек'юріті довелося вивести дівчину з приміщення тому, що вона розмовляла...». На наступний день після цього випадку вивели заважав іншим підлітка. У своєму мікроблозі він опублікував пост, що повідомляє, що його «викинули за дурне шум», включаючи наслідування звукам, які зазвичай видають корови і вівці.

У бібліотеці постійно присутній охоронець, одягнений в уніформу, але якщо буде потрібно, він може викликати підкріплення. Минулого понеділка одна з відвідувачок розповіла, що охоронцеві знадобилася додаткова допомога, щоб впоратися з «групою 12-річних».

Однак не всі читачі вважають, що завдяки охороні в бібліотеці стало тихіше. Один студент у своєму Twitter написав, що «шиплячий на всіх охоронець, виробляє більше шуму, ніж діти».

Представник Vision Redbridge заявляють, що в бібліотеці Редбрідж завжди була присутня охорона, а охоронці нової компанії просто більш помітні через флуоресцентних жилетів.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария