Як вибрати камеру відеоспостереження

Як вибрати камеру відеоспостереження
На сьогоднішній момент на ринку можна зустріти великий асортимент камер відеоспостереження, які відрізняються не тільки вартістю, але і технічними параметрами.

Види камер відеоспостереження

Камери відеоспостережень діляться на два види: мережеві ip камери і аналогові камери.

Серце камери

Матриця — серце будь-якої камери. Існує два типи технології, використовуваної при виготовленні матриця — це CCD і CMOS. Відмінність останнього варіанту полягає лише в тому, що він має поліпшені параметрами передачі кольору. Але при цьому такі камери не можуть ефективно працювати в умовах слабкого освітлення. Тому якщо вам необхідна камера відеоспостереження для роботи в умовах нічної видимості, є сенс зробити вибір на користь першого варіанту.

Роздільна здатність камери

Дозвіл камери відеоспостереження є не менш важливим параметром, до вибору якого слід підійти з великою відповідальністю. Таким чином, якщо вам необхідно взяти під контроль велике приміщення і велику територію, необхідно вибирати камеру з великою роздільною здатністю. І чим більше буде дозвіл, тим чіткіше і якісніше буде картинка.

Чутливість камери відеоспостереження

Від ступеня чутливості камери залежить, наскільки добре вона буде справлятися зі зйомкою в умовах поганої видимості. І чим менше значення, тим краще.

До речі, выбрать 3g відеокамери ви можете на сайті technomarket.biz.ua вже зараз.

Камери відеоспостереження діляться на кілька видів:

Корпусні камери відеоспостережень вважаються одним з кращих варіантів, так як в них використовується високоякісна змінна оптика. Даний вид камер ділиться в свою чергу ще на два види — вуличні камери і камери для використання всередині приміщень.

Купольні камери відеоспостережень. Головна їхня перевага полягає в їх компактному розмірі. А також більшість цих моделей мають антивандальний корпус. Відповідно даний варіант відмінно підходить для невеликих магазинів, офісних та інших громадських приміщень.

Камери відеоспостережень з поворотним механізмом. Такі камери чудово підходять для великих приміщень, так як при повороті об’єктива камера охоплює велику територію.

Камери відеоспостереження з ІЧ підсвічуванням. Завдяки інфрачервоного випромінювання камери можуть вести зйомку навіть в цілковитій темряві. Оснащеними ІК підсвічуванням можуть бути камери будь-якого типу.