Митний склад: що це таке?

Митний склад: що це таке?
З послугами митного агентства безпосередньо пов’язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує. Визначення поняття говорить про те, що це місце, яке отримало визнання органу митниці і знаходиться під його контролем. Воно використовується для складування товарів відповідно до встановлених умов, які прописані в Митному Кодексі. Таможенный склад в ЕС дає можливість уникнути сплати митних податків, таких як ПДВ і мита, через складування товарів з-за кордону в спеціально відведених для цього місцях. До допомоги такого складу можна вдатися під час сплати митних платежів за товари, які ви перевозите до моменту ввезення їх на територію країни.

Митне агентство і пов’язані з ним митні склади можуть бути інструментами, значно полегшують перевезення вантажів і допомагають уникнути додаткових витрат. Беручи на себе дії, пов’язані з офіційною підтримкою і митними процедурами, дає трейдеру можливість заощадити дорогоцінний час, який він може використовувати більш ефективно для просування свого бізнесу.

На самому початку варто відзначити, що агентство є комерційною, а не державною організацією, що співпрацює з митницею. Митне агентство займається посередництвом між економічними суб’єктами у сфері надання послуг, пов’язаних з проходженням товарів через митницю. Агентство співпрацює з компаніями, які здійснюють імпорт та експорт товарів. Замовити митне оформлення можна легко і швидко. Також виконує функцію посередника у всіх заходах, пов’язаних з адмініструванням процедури проходження вантажів через кордон.

Що робить агентство

Роль агентства — посередництво між підприємцем і митницею. Воно допомагає компанії в подоланні всіх необхідних формальностей, пов’язаних з митним оформленням. Крім того, компанії, що надають послуги митного агентування відповідають за перевантаження, журнал або логістику.