Які умови впливають на вартість постачання електричної енергії?

Які умови впливають на вартість постачання електричної енергії?

Постачання електроенергії виробничим об’єктам є одним з пріоритетних напрямків у діяльності будь-якого постачальника електрики, не стала винятком компанія «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН». Дана організація є незалежним постачальником на українському ринку, вона одна з перших повністю оптимізувала покупку електричної енергії на оптовому ринку. Сьогодні організація пропонує не тільки вигідні тарифи, але й гнучкі умови партнерства.

Вартість електроенергії для кожного споживача своя, вона залежить від таких параметрів:

— добовий графік споживання електричної енергії;

— обсяг споживання;

— вартість енергоресурсів на оптовому ринку;

— графік оплати і багато іншого.

Як вибрати постачальника електричної енергії?

В даний час на ринку діє безліч постачальників, споживачеві, а саме промисловому підприємству залишається лише вибрати того, хто пропонує високоякісні послуги за прийнятними цінами.

При виборі компанії не слід поспішати. Незважаючи на те, що за законом Ви можете поміняти постачальника в будь-який час, найкраще, якщо співпраця буде довготривалою.

Кращі постачальники електроенергії в Україні

Якщо ви приєднаєтеся до постачання електроенергії від ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН», то отримаєте наступні переваги. По-перше, це вигідний тариф. По-друге, споживач у разі необхідності може отримати відстрочку платежу за спожиту електрику. Головне даний аспект розглянути на етапі укладення контракту. По-третє, дозволяється проводити незалежний аудит тарифів на електрику, яку постачав попередній постачальник.

На відміну від інших постачальників енергоресурсів, ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН» пропонує гнучкі умови з гасіння небалансів, а також лояльно ставиться до неплатників. Компанія може провести удосконалення існуючої системи обліку електричної енергії. Крім того, вона оперативно вирішує питання, може за споживача спрогнозувати споживання енергії і мінімізувати виникнення небалансів.

Електроенергію на вигідних умовах ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо у Вас немає боргів перед діючим постачальником, затверджений графік споживання на конкретний проміжок часу – добу, тиждень, місяць. Також у Вас повинна бути встановлена система АСКОЕ.

Укласти договір на постачання електроенергії дуже просто. Вивчіть умови офіційного договору на сайті компанії. Якщо ви згодні з усіма положеннями договору — скачайте і підпишіть заяву, заповніть всі додатки. Після виберіть відповідний варіант поставки. Якщо є питання, ви завжди можете звернутися до консультантів компанії.