Як вибрати камеру відеоспостереження?

 

Як вибрати камеру відеоспостереження?

Коли мова заходить про сучасну техніку будь-якого призначення, споживач стикається з нескінченним безліччю параметрів. Ці параметри бувають вкрай заплутаними, і сьогодні ми за допомогою співробітника інтернет-магазину обладнання та систем безпеки Smart допоможемо розібратися у виборі оптимальної камери для ваших завдань.

Насамперед корпус

В першу чергу споживачі схильні занурюватися в нескінченні мегапікселі, формати і типи передачі даних. Однак першим пріоритетом варто поставити корпус. Адже саме від корпусу залежить, куди саме можна буде встановити апаратуру. Якщо покупець почне з дозволу матриці, то його час може бути витрачено даремно, коли він усвідомлює, що обрана камера не підходить для конкретних умов.

Якщо аналогоі камери спостереження потрібні для запису того, що відбувається зовні будівлі, їм буде потрібен посилений, захищений від пилу і бруду, герметичний корпус. Більш того, якщо працювати камері належить і взимку, то не обійтися без термокожуха, який не дасть камері замерзнути і вийти з ладу.

У деяких приміщеннях з надмірною вологістю також потрібен нагляд, але стандартна камера роботи на автомийці або птахофабриці не витримає. Тому варто в першу чергу відзначити для себе варіанти з влагозащитним корпусом. Для територій, де зловмисники будуть раді пошкодити пристрій (футбольні стадіони, відділення поліції і т. д.) Варто передбачити наявність антивандального корпусу, саме таку камеру відеоспостереження варто придбати.

Якість зображення і дозвіл сенсора
Деталізація зображення — основний параметр для будь-якої камери. Для камери спостереження це може бути ще важливіше, тому ця характеристика впливає на ціноутворення найбільше. Можливість розглядати особу зловмисника або причину надзвичайної події на виробництві може коштувати стану або навіть людського життя. До того ж, більшу роздільну здатність дозволяє розширити огляд, захоплювати більше простору і наближати зображення при необхідності.

Аналогові камери демонстрували нечітке зображення з жахливою деталізацією, тому їм на зміну прийшли цифрові аналоги. Роздільна здатність цифрових сенсорів камер змінюється в знайомим багатьом мегапикселях. Стандартним сьогодні можна вважати значення в 1 Мп, що еквівалентно роздільності 1280х720. Для складу, кімнати або приміщення невеликого розміру такого недорогого варіанту буде більш ніж достатньо.

У преміальні IP-камери встановлюють сенсори, яким можуть позаздрити навіть найдорожчі смартфони. Максимальна роздільна здатність, яке зараз є в камерах відеоспостереження — 12 Мп. Тільки захоплюють зображення вони не в форматі ширококутних телевізорів, а в застарілому 4х3, щоб захопити більше деталей. Їх роздільна здатність дорівнює 4000 на 3000 точок.