Вибір надійного дверного замка

Вибір надійного дверного замка
Якісний запірний механізм забезпечує тривалий термін служби дверей, а також захист від протизаконного проникнення в квартиру або приватний будинок.

Види замикаючих механізмів

Існує три основних види замків, які використовуються в конструкції вхідних дверей, пропонуємо ознайомитися з ними.

1. Сувальдний

В даний час самим надійним запірним пристроєм є сувальдний. Як правило, надійність полягає в кількості спеціальних деталей, які називаються сувальди. Недоліками такого замикаючого механізму є у великих розмірах конструкції і ключів, борозенки яких здатні заподіяти шкоду одягу, сумки та іншим речам.

2. Циліндровий

Він має просту конструкцію, яка гарантує хороший захист від зломів, а придбати його можна в магазине 740. Конструкція циліндрового замку включає циліндр і сувальдний механізм, завдяки чому не поступається за надійністю попереднього типу. Установка полягає в розташуванні циліндра в спеціально підготовленому отворі. Варто відзначити, що циліндр повинен бути накритий сталевим листом, або не повинен виступати більше ніж на 2-3 мм. Це виключить можливість вивернути конструкцію з вхідних дверей.

3. Сматрлоки

Вони відрізняються наявністю не тільки механічної частини, а й електронною. Дія замикаючого пристрою базується на правильно набраної комбінації з 9 чисел і наявності ключа. Варто зазначити, що серед різновидів смартлоки є такі замки, у яких цифрова панель замінюється системою розпізнавання частини тіла людини (відбитка пальця, очі і т.д.).

Тип установки на вхідні двері

Так як вибрати дверний замок виходячи тільки з виду замикаючого механізму, пропонуємо ознайомитися з типами установки на вхідні двері. Всього існує два типи установки, які представлені нижче.

1. Врізні

Такі дверні замки вважаються найбільш популярними. Установка полягає в розташуванні механізму в спеціальне поглиблення вхідних дверей. Для правильного підбору необхідно враховувати розміри блоку і ширину вхідних дверей.

2. Накладні

Замки такого типу вважаються менш надійними, і найчастіше встановлюються разом з врізним замикаючим механізмом. Однак правильно встановлені замки, і наявність необхідних кріпильних втулок забезпечують хороший захист від зломів. Варто відзначити, що пристрої такого типу можуть бути також встановлені в спеціальні відсіки на дверях.