05 03 2019

Вибір надійного дверного замка

Вибір надійного дверного замка
Якісний запірний механізм забезпечує тривалий термін служби дверей, а також захист від протизаконного проникнення в квартиру або приватний будинок.

Види замикаючих механізмів

Існує три основних види замків, які використовуються в конструкції вхідних дверей, пропонуємо ознайомитися з ними.

1. Сувальдний

В даний час самим надійним запірним пристроєм є сувальдний. Як правило, надійність полягає в кількості спеціальних деталей, які називаються сувальди. Недоліками такого замикаючого механізму є у великих розмірах конструкції і ключів, борозенки яких здатні заподіяти шкоду одягу, сумки та іншим речам.

2. Циліндровий

Він має просту конструкцію, яка гарантує хороший захист від зломів, а придбати його можна в магазине 740. Конструкція циліндрового замку включає циліндр і сувальдний механізм, завдяки чому не поступається за надійністю попереднього типу. Установка полягає в розташуванні циліндра в спеціально підготовленому отворі. Варто відзначити, що циліндр повинен бути накритий сталевим листом, або не повинен виступати більше ніж на 2-3 мм. Це виключить можливість вивернути конструкцію з вхідних дверей.

3. Сматрлоки

Вони відрізняються наявністю не тільки механічної частини, а й електронною. Дія замикаючого пристрою базується на правильно набраної комбінації з 9 чисел і наявності ключа. Варто зазначити, що серед різновидів смартлоки є такі замки, у яких цифрова панель замінюється системою розпізнавання частини тіла людини (відбитка пальця, очі і т.д.).

Тип установки на вхідні двері

Так як вибрати дверний замок виходячи тільки з виду замикаючого механізму, пропонуємо ознайомитися з типами установки на вхідні двері. Всього існує два типи установки, які представлені нижче.

1. Врізні

Такі дверні замки вважаються найбільш популярними. Установка полягає в розташуванні механізму в спеціальне поглиблення вхідних дверей. Для правильного підбору необхідно враховувати розміри блоку і ширину вхідних дверей.

2. Накладні

Замки такого типу вважаються менш надійними, і найчастіше встановлюються разом з врізним замикаючим механізмом. Однак правильно встановлені замки, і наявність необхідних кріпильних втулок забезпечують хороший захист від зломів. Варто відзначити, що пристрої такого типу можуть бути також встановлені в спеціальні відсіки на дверях.
Интересные материалы читать все
Як вибрати службу по відкриттю замків? Таке питання задають собі власники квартир і автомобілів, коли самостійно відкрити..
Як вибрати сервіс по відкриттю замків?
Незалежно від якості, довговічності і надійності двері, захист від проникнення сторонніх, перш за все, залежить від замка. Крім..
Як вибрати дверний замок?
Сьогодні неможливо уявити життя сучасної людини, без мобільного телефону. Це засіб зв'язку, без якого не можна обійтися ні в..
Як вибрати мобільний телефон?
Еще одна коллекторская компания, терроризирующая заемщиков и даже тех людей, которые никогда у них и у банков не брали кредиты...