Як вибрати дверний замок?

Як вибрати дверний замок?
Незалежно від якості, довговічності і надійності двері, захист від проникнення сторонніх, перш за все, залежить від замка. Крім того, грамотний вибір дверного замка полегшує відкриття і закриття конструкції. При виборі якісного механізму, потрібно знати переваги та недоліки його різних типів.
При виборі замка, необхідно враховувати, що цей пристрій повинен бути приєднано до дверей.

Врізні замки є найбільш поширеними вже протягом багатьох років. Установка їх здійснюється наступним чином: виріб вставляється в дверне полотно. Врізний замок електромеханічний https://dveri-zamki.dp.ua/zamki/zamki-elektromehanicheskie відмінно оберігає житлової або робочий об’єкт від злому. Але, варто зазначити, що механічні характеристики двері в зоні його установки слабшають. Вважається, що недоліком врізних замків є досить повільний процесом кріплення.

Накладні замки, в основному, використовуються для захисту житла чи іншого об’єкта від крадіжки і встановлюються, найбільш часто, разом з врізними пристроями. Мінусом даного типу блокування є неможливість його монтажу в сталеві двері, через відсутність відсіків для цього.

Незважаючи на міцність сердечника навісних замків, ці вироби не можна вважати кращими і найбільш надійними. Справа в тому, що дані замки припускають повне або часткове відділення полотна, в зв’язку з чим, його злом із застосуванням фізичної сили чи кількох пристроїв — цілком реальний.

Навіть найнадійніші замки мають тенденцію ламатися. Якщо замок на внутрішніх дверей вашого житла зламався, то не переживайте за це. Його легко можна замінити — причому не тільки професіоналові, але і тим, хто не має особливих навичок в цьому. Ви теж можете впоратися з цим самостійно.

Розташування отвору для замка може бути визначена наступним чином. Треба покрити пластиліном частина рами двері, яка знаходиться перед ригелем. Прикрийте двері і висуньте замок ключем. З відбитків на пластиліні ви можете легко розрахувати місце для замку і зробити отвір там, де це потрібно.

Постарайтеся купувати дверні замки в перевірених місцях — наприклад, за посиланням вище. Тут вам пропонують дійсно якісні товари.