20 03 2019

Як вибрати дверний замок?

Як вибрати дверний замок?
Незалежно від якості, довговічності і надійності двері, захист від проникнення сторонніх, перш за все, залежить від замка. Крім того, грамотний вибір дверного замка полегшує відкриття і закриття конструкції. При виборі якісного механізму, потрібно знати переваги та недоліки його різних типів.
При виборі замка, необхідно враховувати, що цей пристрій повинен бути приєднано до дверей.

Врізні замки є найбільш поширеними вже протягом багатьох років. Установка їх здійснюється наступним чином: виріб вставляється в дверне полотно. Врізний замок електромеханічний https://dveri-zamki.dp.ua/zamki/zamki-elektromehanicheskie відмінно оберігає житлової або робочий об'єкт від злому. Але, варто зазначити, що механічні характеристики двері в зоні його установки слабшають. Вважається, що недоліком врізних замків є досить повільний процесом кріплення.

Накладні замки, в основному, використовуються для захисту житла чи іншого об'єкта від крадіжки і встановлюються, найбільш часто, разом з врізними пристроями. Мінусом даного типу блокування є неможливість його монтажу в сталеві двері, через відсутність відсіків для цього.

Незважаючи на міцність сердечника навісних замків, ці вироби не можна вважати кращими і найбільш надійними. Справа в тому, що дані замки припускають повне або часткове відділення полотна, в зв'язку з чим, його злом із застосуванням фізичної сили чи кількох пристроїв - цілком реальний.

Навіть найнадійніші замки мають тенденцію ламатися. Якщо замок на внутрішніх дверей вашого житла зламався, то не переживайте за це. Його легко можна замінити - причому не тільки професіоналові, але і тим, хто не має особливих навичок в цьому. Ви теж можете впоратися з цим самостійно.

Розташування отвору для замка може бути визначена наступним чином. Треба покрити пластиліном частина рами двері, яка знаходиться перед ригелем. Прикрийте двері і висуньте замок ключем. З відбитків на пластиліні ви можете легко розрахувати місце для замку і зробити отвір там, де це потрібно.

Постарайтеся купувати дверні замки в перевірених місцях - наприклад, за посиланням вище. Тут вам пропонують дійсно якісні товари.
Интересные материалы читать все
Система IP-видеонаблюдения — удобное решение для малого и среднего бизнеса, перед которым стоит задача обеспечить визуальную..
13 апреля 0 комментария
Основною і найголовнішою перевагою контекстної реклами є дуже широке охоплення цільової аудиторії. Рекламну компанію можна..
Переваги контекстної реклами
13 апреля 0 комментария
Власна автономна каналізаційна система в приватному будинку - ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і не готовий жертвувати..
Як почистити каналізацію в приватному будинку?
10 апреля 0 комментария
На сьогоднішній день дуже складно знайти організацію, яка не має охорони. Охоронець - це працівник, який стежить за порядком, а..
Спецодяг для охоронців
10 апреля 0 комментария