Особливості спецодягу охоронця

Особливості спецодягу охоронця
Обов’язки охоронців дуже різнобічні. Залежно від того, в якому саме місці охоронець виконує свою роботу, в коло цих обов’язків можуть входити здійснення спостереження, забезпечення загального порядку, допомога при евакуації відвідувачів в надзвичайних ситуаціях, протистояння збройного нападу, дотримання трудової дисципліни.

Охоронець повинен відрізнятися від відвідувачів і виділятися на тлі інших співробітників. Це необхідно, щоб, з одного боку, попереджати порушників про наявність контролі, а з іншого боку, щоб відвідувачі знали, до кого можна звернутися за допомогою.

Саме тому всі співробітники охорони повинні носити уніформу. Але, оскільки обов’язки їх бувають дуже різноманітними, підбирати одяг та екіпіровку потрібно в залежності від кола занять. До речі, на офіційному сайті bravo-sp.com.ua ви можете придбати якісний спецодяг для охоронців вже зараз.

Вимоги до спецодягу охоронців відповідають вимогам до будь-якого іншого спецодягу: він повинен бути підібраний за розміром і по сезону, відшивати з дихаючої тканини, не утрудняти рухів, бути міцною і зносостійкого, легко піддаватися чищенню і пранню.

Зрозуміло, костюми індивідуального пошиття для охорони солідного банку не одне і те ж, що екіпірування для охоронця будівельного об’єкта, але кожна одяг виконує необхідні функції. При цьому важливо, щоб вона не нагадувала одяг державних військовослужбовців або правоохоронних органів.

Основні складові комплекту одягу охоронця — це штани, сорочка, куртка, головний убір, краватка, взуття. Залежно від додаткової екіпіровки і обов’язків сюди може включатися розвантажувальний жилет і пояс, кобура, бронежилет, шолом, накладки на руки, ноги і пах.

Кольори костюмів вибирають переважно темних тонів: чорного, зеленого, синього, рідше бежевого або білого. Частий вибір — камуфльований забарвлення. Для охоронців шиються сорочки чорного, синього, блакитного, білого або зеленого кольорів. Як головних уборів підбирають кепки відповідних кольорів або в’язані шапки по сезону. Із взуття рекомендовані полегшені або утеплені берци.