Вибираємо GSM-сигналізацію для дому

Вибираємо GSM-сигналізацію для дому
Велика кількість пропонованих моделей і модифікацій з різною комплектацією в сегменті GSM-сигналізацій здатне заплутати навіть найвибагливішого покупця. Для спрощення процесу вибору і покупки, здатної повністю задовольнити висунуті до системи вимоги, пропонуємо ознайомитися з цим матеріалом. У ньому ми розглянемо відмінні риси пристроїв, мінімальний набір функцій і інші важливі моменти.

Вибираємо усвідомлено

Існує цілий перелік орієнтирів, якими зручно керуватися при виборі майбутньої моделі gsm сигналізації:

• принцип роботи (дротовий або бездротовий);

• масштаб території, що охороняється (визначає кількість датчиків і інших елементів);

• кліматичні умови (ряд моделей не розрахований на застосування при сильних морозах);

• додаткові функції (прослуховування, підключення до пульту охорони та ін.).

Останній пункт особливо важливий в контексті потенційної інтеграції в систему сигналізації великої кількості датчиків, здатних захистити не тільки від проникнення в будинок зловмисників. Популярні GSM-сигналізації ефективно використовуються для попередження витоку газу, неконтрольованого вогню та інших небезпечних ситуацій.

Асортимент

За типом підключення і роботи, більшість GSM-сигналізацій ділиться на такі:

• провідні;

• бездротові.

Другі мають очевидну перевагу простоти установки. Як наслідок, самі роботи по монтажу займуть мінімум зусиль або незначних витрат за працю фахівців. Також не забуваємо, що зовні вони набагато привабливіше, що не перевантажують інтер’єр і екстер’єр проводами. З недоліків відзначимо більш часті помилкові спрацьовування і необхідність періодичної зарядки пристроїв. Провідні щодо громіздкі, але мають більш низьку вартість, на тлі витрат по установці. Відсутність проблем з подачею електроенергії зробить роботу таких систем вічної.

Перед покупкою

Звертайте увагу на найменші деталі, починаючи з гарантійного терміну від установника і безпосередньо виробника, закінчуючи простотою управління користувачем в процесі експлуатації. Краще витратити зайву годину часу на вивчення особливостей моделі, щоб повністю виправдати очікування від майбутньої покупки. Тим більше, що подібні придбання не належать до регулярних. Якісна GSM-сигналізація прослужить вам багато років вірою і правдою.