Влада американського містечка найняла приватних сек’юріті для охорони тиші

Влада американського містечка найняла приватних сек'юріті для охорони тиші
Джеф Штейн підійшов до групи молодих людей, які несли піцу. Вони голосно розмовляли, крокуючи вулицею міста Вест-Честер, штат Пенсільванія (США).
«Хлопці, чи не можна тихіше?» — Запитав Штейн. «Спасибі, за застереження, офіцер», — відповів з посмішкою один з перехожих.
Штейн не є офіцером поліції, але це не применшує його авторитету в очах місцевих жителів. Він — власник місцевої приватної охоронної фірми ELPS Detective Agency, з якою влада містечка уклали контракт на надання додаткової охорони вечорами у вихідні дні в найжвавіших частинах міста. Простіше кажучи, приватні охоронці спостерігають за студентами на ділянці шляху від бару до університетського кампусу.

Торік від мешканців Сас-Волнат стріт — добре освітленій авеню, де проживають студенти та інші громадяни, — почали надходити скарги про те, що через шум, який супроводжував повернення студентів після вечірок, вони не могли спати по ночах. Порахувавши, що використання додаткових поліцейських для того, щоб втихомирити студентів буде коштувати надто дорого, влада містечка вирішили піти на компроміс — найняти приватну охоронну компанію, яка б патрулювала вулиці вечорами в четвер, п’ятницю і суботу. Програма, фінансована університетським фондом, триває вже протягом третього семестру.
Така ініціатива обходиться місту в 30 000 доларів щорічно і, згідно з недавнім опитуванням, люди схвалюють цю ідею, — як повідомив Джордан Норлі, який очолює комісію з суспільних питань міста.

Друзі сайту: можливо вам цікаво чи потрібна справка о несудимости при оформленні загранпаспорта? Тоді ви зможете знайти детальну інформацію на сайті вище.

Але приватні охоронні патрулі — це лише фасадна частина проекту по забезпеченню порядку в Уест-Честері. «Рада міста працює над планом, що передбачає установку 240 знаків з написом« Quiet Zone», які повідомляють людям, що вони знаходяться в« тихій зоні »; до всього іншого, була підвищена сума штрафу за порушення — з 100 до 250 доларів».

Згідно з підрахунками Норлі, торік охоронцям ELPS вдалося запобігти 25-35 бійок. По вихідних днях, з 10 вечора до 3:00 ночі, чотири охоронці, розділених на дві групи, обходять вулиці Волнат, Метлак і Хай-стрітс. Вони не озброєні і не мають право заарештовувати порушників громадського спокою, а одно виписувати квитанції для сплати штрафу — при виникненні складних ситуацій охоронці можуть лише викликати поліцію.

Джеф Штейн каже, що як правило, охоронцям вдається впливати на розпалених спиртними напоями студентів за допомогою переконань і світла портативних ліхтарів. Службовцям ELPS найчастіше доводиться нагадувати студентам про необхідність дотримання тиші, також вони спостерігають за студентами, що повертаються додому поодинці.

Представник фонду, що фінансує роботу охоронної компанії, розповів, що шумно відпочиваючі люди, — це не обов’язково студенти університету Уест-Честер, оскільки в компаніях зі студентами іноді знаходяться учні та інших навчальних закладів, або ж люди студентського віку. Але, тим не менш, керівництво фонду задоволене результатами співпраці з ELPS. «Бачачи молодих людей, що порушують громадський спокій, відразу ж виникає думка про університет, — говорить керівник університетського фонду. — Часом нам доводиться вирішувати не нашу проблему, але як би там не було, це приносить свої плоди».