Переваги iPhone перед іншими смартфонами

Переваги iPhone перед іншими смартфонами
Останнім часом популярність смартфонів від відомого бренду Apple важко переоцінити. Однак чи пов’язано це тільки з грамотним маркетингом або ж ці гаджети дійсно мають переваги перед конкурентами? І те й інше. Ось які характеристики виділяють iPhone серед аналогів.

Довговічність і надійність

Звичайно, зламатися може будь-який телефон, і особливо часто з ладу виходять такі складові, як дисплей і акумулятор. Однак за умови акуратного, дбайливого ставлення официальный айфон здатен прослужити довгі роки. Жоден Android не може похвалитися такою надійністю. Причому у випадку з iPhone на протязі всього часу використання буде забезпечено відмінну якість роботи, без підвисань і глюків.

Якість матеріалів і захист від вологи

Смартфони від Apple приємно використовувати і навіть просто тримати в руках. Це пов’язано з бездоганним, добре продуманим дизайном і тим, що вони виготовляються з найякісніших матеріалів. Що стосується захисту від вологи, то гаджетам не страшно не тільки потрапляння крапель води, а й занурення на глибину до двох метрів протягом тридцяти хвилин. Такі показники просто не можуть не вражати.

Продуктивність

Багато брендів при рекламі своїх гаджетів роблять упор на кількість ядер процесора, продуктивність і швидкодію. Саму по собі начинку iPhone не можна назвати видатною, проте це не заважає йому займати лідируючі позиції в рейтингах найшвидших смартфонів. Пов’язано це з операційною системою IOS, яка розроблена так, щоб грамотно і збалансовано розподіляти ресурси смартфона в процесі роботи і таким чином зводити до мінімуму ймовірність зависання і зниження швидкодії.

Філософія компанії Apple

Цей фактор є, мабуть, найважливішим, тому що він об’єднує і обґрунтовує інші. Творець компанії заклав думка про те, що техніка Apple повинна бути кращою на ринку, і сьогодні бренд продовжує прагнути до цього і підтримувати свій статус. Apple є єдиним виробником, який повністю самостійно створює свої гаджети — від операційної системи до дизайну і комплектуючих. Саме це вигідно відрізняє його від таких конкурентів, як, наприклад Samsung, Xiaomi, і Huawei, які використовують операційну систему Android від Google.