У чому полягають переваги кредитів без довідок про доходи?

У чому полягають переваги кредитів без довідок про доходи?
Кредити без довідок про доходи користуються серед клієнтів великою популярністю. На цей факт впливає, крім іншого, відсутність великих проблем з подачею заяви на отримання кредиту.

Кредити цього типу видаються на дуже вигідних умовах — безліч кредитних компаній, що надають кредити залучають своїх клієнтів безкоштовною першою позикою і гнучким терміном погашення, який можна продовжувати за принципом рефінансування кредиту.

Трохи інформації про кредити

Довідка про доходи, надання якої вимагається для отримання звичайних кредитів, що надаються банками, є свідченням про наявність джерела доходу у позичальника. Доходом в даному контексті називається все отримані в зазначений період грошові кошти. Для того, щоб отримати кредит в банку необхідно надати необхідний внутрішнім регламентом установи документ, який є офіційним підтвердженням одержуваного доходу. У деяких випадках може бути досить довідки від працедавця або довідки від установи, в якому позичальник отримує грошову допомогу. Такі документи, як правило, видаються на прохання особи, яка порушила клопотання про надання кредиту. Деякі банки вимагають подання виписки з рахунку, яка фіксує грошові перекази на рахунок позичальника.

Кредитні компанії, які в більшості своїй займаються наданням коротко — і довгострокових позик, не вимагають від потенційного клієнта надання довідок про доходи. На практиці це означає, що кредит надається тільки на підставі паспорта та, при необхідності, довідки про отримувані доходи, витрати і фінансові зобов’язання (наприклад, аліментів, інших позик). Таке рішення є дуже великою зручністю для клієнта, так як не тільки зменшує кількість необхідних формальностей і документації, але також дозволяє оформить кредит без справки о доходах навіть таким людям, які не мають постійного заробітку.

Для кого призначений кредит без довідок?

Пропозиції кредитів без довідок про доходи призначене для всіх осіб, які потребують фінансової підтримки.

Умови такої позики вигідні для осіб:

 — безробітних (наприклад, які отримують в даний час соціальні допомоги);

 — які працюють в так званій «сірій» зоні (тобто, які отримують зарплату в конверті);

 — які працюють за договором (договір підряду, договір з передачею авторських прав, договір доручення);

 — які отримують фінансування з інших джерел. Йдеться перш за все про літніх людей, що живуть з пенсії або студентів, які отримують стипендії в коледжі або аліменти від батьків.

Способи перевірки клієнтів при видачі кредиту без довідок про доходи

Перевірка клієнтів при наданні кредиту без довідок є постійним елементом подачі заяви. Ця процедура спрямована перш за все на забезпечення безпеки (як клієнта, так і кредитної компанії).

Крім подання заявником даних, необхідних для укладення договору на онлайн кредит (паспорта або номера соціального страхування) в деяких випадках компанія може запросити копію або фото документа.

Компанії використовують кілька способів перевірки клієнта:

 — банківський переказ повинен бути зроблений з особистого рахунку заявника;

 — телефонна розмова — консультант в телефонному режимі перевіряє правильність даних, зазначених клієнтом, і при необхідності запрошувати іншу важливу для обробки запиту інформації.