Критерії вибору смартфона

Критерії вибору смартфона
На сьогоднішній день багатьох користувачів хвилює питання, що потрібно враховувати при виборі смартфона. Слід зазначити, що покупка необхідного пристрою — досить складний і довгий процес, адже у світі існує величезна кількість різних девайсів, які відрізняються один від одного тими чи іншими особливостями і вартістю. І зараз ми розповімо вам про декілька пунктів, яких варто дотримуватися при покупці найбільш підходящого телефону.

Камера

Камера для деяких користувачів є головною частиною флагмана. Для того щоб вибрати смартфон за даним посиланням https://shop.kyivstar.ua/smartphones, що володіє відмінним об’єктивом, необхідно, по-перше, враховувати виробника девайса. На даний момент кращими компаніями, які виробляють гаджети з якісними камерами, є Samsung і Sony.

По-друге, потрібно звертати увагу на розмір пікселя. Якщо говорити коротко, то чим більше цифра цього показника, тим краще. Слід зазначити, що розмір пікселя вимірюється в мікрометрів.

Третій пункт, який теж вимагає вашої уваги, полягає в апертурі камери. Вона позначається знаком F, а одиницею виміру є проста цифра, і чим менше значення діафрагми, тим краще.

По-четверте, на якість камери впливає стабілізація, яка ділиться на два «виду»: оптична і цифрова. У більшості випадків оптична стабілізація буде домінувати над цифровою, тому потрібно купувати девайс, який має камеру з першим «видом» стабілізації.

Відзначимо, що багато користувачів впевнені в тому, що кількість мегапікселів безпосередньо впливає на якість знімка. Це не зовсім так, адже від числа мегапікселів залежить лише деталізація зображення. Найбільш підходящим варіантом буде камера, що має 12 або 13 МП.

Крім того, подвійна камера теж не є показником хорошої якості фотографій, так як багато організацій розробляють девайси, які мають камери з двома модулями, лише для того, щоб привернути увагу користувачів.

Процесор

Як і в першому випадку, при виборі флагмана в першу чергу потрібно подивитися на виробника чіпсета. На сьогоднішній день кращою корпорацією, яка займається розробкою процесорів, є Qualcomm. Якщо говорити коротко, то потрібно звертати увагу лише на цифри, які присутні в назві процесора (чим більше це число, тим краще). Таким чином, Snapdragon 845 є найкращим чіпсетом від вищезгаданої організації, хоча не виключено, що незабаром ця компанія випустить більш потужний процесор.

Другий пункт, який потребує нашої уваги, полягає в типі ядер. У назві всіх ядер можна побачити цифри, і чим більше значення цього числа, тим краще.

Крім того, необхідно пам’ятати і про частоту. Чим більше ГГц, тим вище потужність пристрою. Однак якщо ви купите смартфон з дуже великим значенням частоти, то ваш гаджет буде сильно нагріватися. Оптимальна частота повинна лежати в діапазоні від 1.3 до 2.2 ГГц.

Останній пункт, який теж потрібно дотримуватися, криється за відеоприскорювачем. Найпопулярніші називаються Mail, Adreno і PowerVR. Слід зазначити, що Adreno є найкращим серед своїх конкурентів, так як він був розроблений корпорацією Qualcomm. Увага потрібно звернути і на кількість ядер в відеоприскорювачі: чим їх більше, тим краще.

Варто сказати, що багато користувачів помилково вважають, що велика кількість ядер в процесорі забезпечують високу продуктивність і потужність, однак ці характеристики не залежать від числа ядер процесора.