Як вибрати охоронне агентство: критерії вибору

Як вибрати охоронне агентство: критерії вибору
Сучасна дійсність все частіше змушує власників бізнесу задуматися про безпеку свого підприємства. На жаль, ризики, що загрожують приватному майну і здоров’ю співробітників, з кожним днем ​​тільки збільшуються. Але разом з тим розвивається і ринок послуг, що надають гарантію безпеки. Забезпечення надійного захисту стає можливим завдяки застосуванню нових систем стеження і участі в охороні професійних фахівців.

Сучасний ринок охоронних послуг пропонує величезна і різноманітне кількість пропозицій. Як вибрати кваліфікованих і досвідчених охоронців розповідають наші експерти.

Критерії вибору: на що звернути увагу в першу чергу?

Сьогодні можна не турбуватися про безпеку бізнесу, якщо рішення цього серйозного завдання довірено спеціалізованим охоронним підрозділам. Такі компанії пропонують досвідчених фахівців, які пройшли спеціальну підготовку, сучасний арсенал спецзасобів, щоб контролювати як за периметром об’єкта, що охороняється, так і всередині нього. Від того наскільки професійні будуть співробітники охорони і який рівень кваліфікації агентства, безпосередньо залежить ефективність фізичної охорони.

Якщо прийнято рішення найняти фізичну охорону, вибираючи конкретне агентство, враховуйте наступні моменти. Віддавайте перевагу приватному підрозділу. Фахівців там готують більш ретельно. Більш якісно і різноманітно проводиться в приватних компаніях і оснащення співробітників допоміжними спецзасобами.

Безумовно, при співпраці з приватною охоронною компанією, вам доведеться більше витрат на оплату її послуг (у порівнянні з державною). Але зате у вашому розпорядженні будуть добре навчені фахівці, укомплектовані сучасними захисними засобами. В результаті ваш бізнес буде надійно захищена від крадіжок майна та проникнень ззовні, а крім того також від пожеж, затоплень і інших аварійних ситуацій.

Щоб злодії і рейдери не змогли пробратися на ваше підприємство, уважно вибирайте охорону. Необхідно звернути увагу на наступні важливі критерії:

— Є ліцензія на охоронну діяльність чи ні. Серйозні агентства, такі як https://gepard-security.od.ua/, надають таку інформацію на своїх офіційних сайтах;
— Який стаж компанії в сфері охоронних послуг;
— Кількість об’єктів і яких категорій були під охороною цієї організація раніше;
— Відгуки клієнтів. Які переважають — позитивні чи негативні;
— Вартість послуг. У серйозної організації розцінки не можуть бути дешевими. Дізнатися діапазон вартості охоронних послуг дозволить моніторинг цін на кількох сайтах охоронних агентств;
— У договорі на охорону обов’язково прописується матеріальна відповідальність за збереження майна підприємства, що охороняється;
— Договір страхування ризиків — обов’язковий;
— Кваліфікований персонал з досвідом роботи в силових структурах або колишні військові і надстроковики;
— Солідний штат компанії;
— Наявність чергової частини, що функціонує цілодобово;
— Розвинута мережа відділень і філій;
— Охоронці, вік яких від 25 до 45 років.

Як переконатися в професіоналізмі охоронного агентства?

Навіть якщо всі перераховані вище критерії будуть відповідати, це ще не гарантує якість послуг, а тільки вказує на серйозність фірми. Сумніваєтеся в надійності компанії? Укладайте договір на охорону на короткий термін. Для перевірки ділових якостей буде досить 2-3 місяців. Щоб упевнитися в правильності вибору, в період випробувального терміну організуйте «крадіжку» (винесення) майна або «проникнення» на територію сторонніх. Можна зробити і фальш-виклик групи швидкого реагування.

Якщо співробітники охоронного агентства покажуть себе справжніми професіоналами, в такому випадку ви зможете сміливо довірити їм охорону свого майна.

Джерело: охоронне агентство Гепард.