Як правильно вибрати ноутбук?

Як правильно вибрати ноутбук?
Отже, ви вирішили придбати ноутбук. Відразу виникає питання, а за якими параметрами його вибирати? Для цього потрібно відповісти на питання, які завдання Ви збираєтеся виконувати? Від цього залежить ціна пристрою, і підсумкова задоволеність.

Давайте почнемо з загального вигляду. Чим менший і потужніший ноутбук lenovo, тим більше він буде коштувати.

Недоліки таких ноутбуків полягають в малій кількості портів, а також відсутності стандартного RJ-45 роз’єми під мережевий кабель. Інтернетом пропонується користуватися через wi-fi, або через спеціальний перехідник.

Наступна категорія це ноутбуки з діагоналлю екрана 14-15 дюймів.

Напевно, найпопулярніші і масові. Можна придбати цілком сучасний і потужний go to samsung laptops за прийнятною ціною.

У чому ж його переваги? По-перше, це компактність, діагональ екрану ноутбука становить 14 дюймів, вага 1,5 кг. По друге це технічні характеристики. Всі вони відповідають рекомендованим, цей ноутбук підійде як для роботи, так і для дому та розваг.

На що звертати увагу при виборі?

— Матриця екрану. Дуже важливий фактор. Намагайтеся не вибирати дозвіл менше FULL HD — 1920 × 1080, це гарантує якісне зображення навіть дрібного тексту. Матриця обов’язково повинна бути IPS, якщо Вам пропонують TFT краще відмовитися. IPS матриця не має спотворень зображення при перегляді під кутом, зображення однаково контрастне і яскраве, передача кольору більш натуральна і приємна для очей.
— Оперативна пам’ять. В оперативній пам’яті розміщується інформація запущених програм, і чим її більше, тим більша кількість відкритих програм ноутбук зможе тримати відкритими без гальм. Також оперативна пам’ять потрібно для обробки зображень, і ще для багатьох важливих дій. Вибирайте обсяг не нижче 6 гігабайт, а краще 8. Але основним критерієм це бути не повинно, в більшості випадків оперативну пам’ять легко збільшити.
— Процесор. Від швидкості процесора залежить швидкість оброблюваної інформації. Найбільш популярні на сьогоднішній день це процесори intel, розділені по лінійках core i3, i5 і i7. Core i3 це лінійка двох ядерних процесорів, які підходять для не вимогливих завдань. Таких як робота з документами, офісом, переглядом мультимедіа. Середній рівень — 4-х ядерний процесор core i5. як правило, його вистачить для всіх домашніх і робочих завдань і можна буде грати в ігри. Core i7 ж буде потрібно при специфічних завданнях, такі як обробка фото і відео, і в якихось інших сильно навантажених завданнях.
— Жорсткий диск. Чергова важлива складова. Вкрай не рекомендую брати ноутбук зі звичайним жорсткий диском. Як показує практика, це буде саме повільне ланка ноутбука. Хоча жорсткий диск і можна поміняти згодом самому, це потребуватиме певних знань і умінь, краще брати відразу з SSD — твердотілим накопичувачем. Але зверніть увагу на обсяг — 128 гігабайт не дозволять зберігати Вам багато інформації. Краще брати ноутбук де системний диск це SSD, нехай навіть 128 гігабайт, але є другий звичайний HDD на якому буде зберігатися інформація. Є також гібридні жорсткі диски, це непогана проміжна альтернатива.
— Відеокарта. Тип відеокарт ділиться на вбудовані і дискретні. Вбудовані відеокарти набагато простіше, і будуть споживати системні ресурси при роботі, наприклад оперативну пам’ять. Дискретні ж це повноцінні відеокарти зі своїми ресурсами. Якщо на ноутбуці планується запускати гри, а також працювати з важкими графічними або 3D додатками, потрібно вибирати ноутбук з дискретним відеоадаптером.

Це основні критерії вибору ноутбука. Аналогічно варто вибирати і ноутбуки з діагоналлю екрану від 17 дюймів.