15 04 2020

Чому варто встановлювати IP-камери Hikvision для систем безпеки?

Чому варто встановлювати IP-камери Hikvision для систем безпеки?
Завдяки швидкому розвитку інтернет-технологій, сьогодні у кожного з нас є можливість забезпечити повну безпеку свого дому, навіть якщо Ви перебуваєте в іншій точці земної кулі. IP-відеокамери Hikvision для систем спостереження дарують можливість стежити за тим, що відбувається у житлі або навколо нього в режимі реального часу через інтернет.

Якщо вас цікавить, как подключить камеру hikvision, то варто знати, що для цього достатньо мати доступ до мережі, причому з будь-якого пристрою - ПК, смартфону, ноутбуку, планшету. Є у продукції під цією торговою маркою й інші важливі переваги.

Технічні характеристики відеокамер Hikvision

Варто зазначити, що камеры Hikvision користується великим попитом в Україні, перш за все, через доступну вартість. Якщо відвідати спеціалізований інтернет-магазин, то можна знайти широкий вибір IP-камер з наступними перевагами:

- ступінь захисту досягає IP67, тобто їх можна встановлювати зовні приміщень для відеоспостереження за периметру будівлі;
- наявність інфрачервоного підсвічування для нічного огляду;
- є слот для карт пам'яті, відповідно відео можна зберігати для повторного перегляду;
- великий кут огляду;
високий рівень чутливості.

Споживає ж така камера всього 7-9 Вт. Роздільна здатність складає 1920х1080 пікселів, тобто повноцінний Full-HD режим. Температурний діапазон, при якому камера зберігає працездатність, - від мінус 30-ти до плюс 60-ти градусів. Пристрій досить компактний, має антивандальним захистом. Щоб отримати доступ до відео, досить завантажити на свій смартфон програму з магазину додатків Google Play. Програмне забезпечення постійно оновлюється для забезпечення максимальної простоти користування камерою.

Плюси використання IP-відеокамер

Більшість доступних у продажу камер підключаються до загальної мережі через виту пару. Через неї ж забезпечується електричне живлення. До пристроїв в будь-який час можна отримувати прямий доступ через інтернет. За рівнем надійності продукція Hikvision займає лідируючі позиції серед конкурентів.

Рішення ж про вибір того чи іншого виду відеокамер для систем безпеки лежить на власниках нерухомості.
Интересные материалы читать все
Відеодомофони стають все більш популярними, і це не дивно. За допомогою цього пристрою ви можете побачити людину, яка дзвонить у..
Як правильно вибрати відеодомофон?
Металопрокат є одним з найбільш часто використовуваних матеріалів в багатьох сферах діяльності людини. Він має досить хороші..
Як вибрати якісний металопрокат?
Женские ветровки – уникальный предмет одежды, который одинаково хорошо подходит как взрослым, зрелым женщинам, так и маленьким..
Женские ветровки: особенности выбора
Купить иномарку сейчас довольно просто. Но есть в таком приобретении один нюанс, создающий ряд проблем. Он связан с обязательным..