15 03 2016

Що таке IP домофон і навіщо він потрібен?

Що таке IP домофон і навіщо він потрібен?
У чому ж відмінність IP і аналогових домофонів? Давайте розберемося.

Ще зовсім недавно всі скептично ставилися до IP домофона через їх ціни. Але в підсумку IP технології стають все популярнішими і доступнішими, та й інсталяція IP обладнання куди простіше і вимагає менше трудовитрат.
 
Перш за все популярність IP домофонів пов'язана з:

1. маштабіруємостью. Дуже часто в процесі експлуатації у клієнта виникають нові потреби і завдання.
2. Необмежена кількість абонентів. Це актуально для великих житлових комплексів, з аналоговими домофонами доводилося пофантозіровать з різними блоками сполучення і.тд.
3. Простота настройки. Всі настройки відбуваються за принципом локальної мережі.
4. Інтеграція з різними системами. Можна інтегрувати з СКД, відеоспостереженням. В результаті охорона або внутрішні органи можуть оперативно отримати всю статистику з картинками. Хто, коли і о котрій приходив і йшов.
5. Віддалений моніторинг, а також обслуговування. Це цікаво і кінцевому користувачеві, і обслуговуючої організації.
Ніхто не говорить, що IP домофони не потрібно обслуговувати. Треба, як будь-яку техніку. Тільки аналогові обслуговують виїзні співробітники і на об'єкті витрачають багато часу, щоб знайти і усунути несправність. В IP домофноіі все прозрачнее- несправність можна побачити підключившись віддалено до сервера.
6. Якість зображення. У викличних панелях TRUE-IP встановлена відеокамера 1,3 МП.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария