Як вибрати приватну охоронну компанію?

Як вибрати приватну охоронну компанію?
Залучення приватної охоронної компанії вважається найкращим вибором для організації заходів безпеки комерційних підприємств, нерухомості і будь-якого іншого майна. Сьогодні на ринку є безліч фірм, у яких можна замовити охорону на об’єкт. Рішення про те, яка з них найбільш підходить для власних потреб, може бути досить складним. Спочатку необхідно визначитися із завданнями, які будуть стояти перед охоронною компанією, і потім, з огляду на деякі критерії, вибрати найкращу організацію.

На що слід звернути увагу при укладанні договору з охоронною фірмою?

Найчастіше ЧОП в Москве надає такі послуги:

— особистий (фізичний) захист;

— забезпечення безпеки приватних об’єктів (заміські будинки або квартири);

— охорона промислових підприємств і великих заходів;

— установка і обслуговування різних видів технічних систем;

— юридичне оформлення;

— розробка програм, наприклад, по автоматизації систем доступу на підприємство або обліку робочого часу за біометрикою;

— супровід вантажів.

У цьому пункті потрібно враховувати наступне: чим більше послуг надає компанія, тим зручніше і дешевше з ним працювати.

Технічне оснащення

Це один з найбільш важливих факторів при виборі. У нього входять системи оповіщення та відеоспостереження з онлайн трансляцією, оперативний зв’язок і датчики різних типів (світла, тепла, руху). Багато компаній використовують власну уніформу для виконання різних завдань, а також мають автопарки спеціально оснащених транспортних засобів.

Співробітники

Крім того, необхідно звертати увагу на персонал. У штаті великих компаній є фахівці, які працюють в різних сферах. Наприклад, співробітники ІТ-відділу розробляють програмне забезпечення, техніки займаються установкою систем відеоспостереження та сигналізації, ліцензовані охоронці відповідають за безпеку периметрів підприємств, а члени ГШР за сигналом тривоги виїжджають на об’єкт. Такий поділ праці дозволяє виконувати замовлення ефективніше.

Документи на право ведення приватної охоронної діяльності

Перед тим, як зробити вибір, варто ознайомитися з ліцензіями, які є у компанії і працівників. Всі охоронці обов’язково проходять підготовку, а їх навички і повноваження підтверджуються наявністю спеціальних документів із зазначенням розряду. Наприклад, з 5 розрядом дозволено застосовувати електрошокери, газові пістолети і балончики, а 6 розряд дає право на використання вогнепальної зброї. Тут потрібно відзначити, що деякі приватні організації мають ліцензії для роботи на секретні об’єкти. Наявність таких паперів свідчить про високу довіру з боку державних органів.

Досвід роботи та відгуки клієнтів

Ці два фактори нерозривно пов’язані. Чим довше організація працює в цій сфері, тим вище її ефективність, а значить, більше задоволених клієнтів.

З огляду на вищевикладені критерії, можна вибрати відмінну організацію, здатну забезпечувати необхідний рівень безпеки всього майна.