15 05 2020

Як вибрати електричний чайник?

Як вибрати електричний чайник?
Електрочайник на кухні - один з найважливіших приладів, без смачного чаю і кави не можна обійтися, тому потрібно, щоб він був якісним і надійним, служив довго.

Сучасні моделі дозволяють не тільки швидко кип'ятити воду, але і підтримувати температуру. Є моделі з підвищеною безпекою, управлінням за допомогою смартфона, оригінальним дизайном. Це все дуже зручно і на це варто звернути увагу.

Нижче ми розповімо про кілька основних критеріїв, на які варто звернути увагу, вибираючи электрочайник tefal за посиланням.
Матеріал

Є 4 найбільш популярних матеріалу корпусу чайників: скляний, керамічний, з нержавіючої сталі і з пластика:

- Скляний корпус чайника виглядає дуже красиво і стильно. Чайники такого дизайну підійдуть під інтер'єр будь-якої кухні. Крім того, вони не завдають шкоди довкіллю і якщо для Вас це є важливим критерієм, то даний корпус підійде Вам як не можна краще. Однак, в цьому випадку треба бути готовим до того, що за таким чайником доведеться ретельно доглядати. Найменший наліт на стінках буде помітний. Також, незважаючи на те що скляні чайники виготовлені з ударостійкого скла, вони все одно вимагають дбайливого звернення.

- Керамічні електрочайники виглядають більш затишно, особливо з розписом на корпусі. Але в даному випадку вибирати треба дуже уважно: слід звернути особливу увагу на ручку - вона повинна бути зручною, коли тримаєш чайник на вазі, оскільки такі чайники досить важкі. Також треба враховувати, що чим більший об'єм, тим важче буде чайник і тим довше доведеться чекати закипання. Зате вода в керамічних чайниках довше залишається гарячою.

- Вода в чайнику з нержавіючої сталі закипає швидко, але при цьому гріється і сам корпус, тому потрібно бути обережним у поводженні з ним, особливо це стосується маленьких дітей, яких до такого виду чайника краще не допускати. Ще один нюанс: за матовою поверхнею буде простіше доглядати, глянсову ж доведеться постійно полірувати.

- Чайники з корпусом з пластика - найбільш масовий і доступний за ціною сегмент. Вони легкі, досить функціональні. За ними нескладно доглядати, а й виглядають вони простіше. Але якщо зовнішній вигляд електрочайника не ставити на перше місце, то дуже гідний варіант.

Об'єм

Вибирати обсяг чайника потрібно виходячи з особистих потреб. Для сім'ї з чотирьох осіб цілком вистачить обсягу 1,5-1,7 л. Якщо Ваша сім'я більше 4 чоловік або до Вас часто приходять друзі, рідні або гості, раціонально буде вибрати чайник від 2 л. Тоді можна не турбуватися про багаторазове кип'ятінні і насолоджуватися чаюванням.

Потужність

Від потужності чайника залежить швидкість закипання води. Цей показник в залежності від моделі може варіюватися від 1000 до 3000 Вт. Якщо в будинку стара електропроводка, краще взяти модель з невеликою потужністю, щоб уникнути пожежі та інших негативних наслідків.

Нагрівальний елемент

Нагрівальні елементи в сучасних чайниках бувають відкритого і закритого типу. Відкрита спіраль зустрічається все рідше, але такі моделі все ще випускаються.

Закритий нагрівальний елемент простіше в плані догляду, вода в таких чайниках закипає швидше. Крім цього, на ньому утворюється менше накипу, що продовжує термін служби чайника.

Безпека

Безпека експлуатації чайника забезпечується функціями автоматичного відключення при закипанні і захист від включення, якщо в ньому немає або недостатньо води. Якщо перша є практично у всіх моделях, то наявність другої треба уточнювати в характеристиках товару. Особливо корисною вона буде в моделях, де немає індикації рівня води.

Тепер Ви знаєте основні правила при виборі електрочайників. Ми бажаємо Вам приємного вибору!
Интересные материалы читать все
Відеодомофони стають все більш популярними, і це не дивно. За допомогою цього пристрою ви можете побачити людину, яка дзвонить у..
Як правильно вибрати відеодомофон?
Металопрокат є одним з найбільш часто використовуваних матеріалів в багатьох сферах діяльності людини. Він має досить хороші..
Як вибрати якісний металопрокат?
Женские ветровки – уникальный предмет одежды, который одинаково хорошо подходит как взрослым, зрелым женщинам, так и маленьким..
Женские ветровки: особенности выбора
Купить иномарку сейчас довольно просто. Но есть в таком приобретении один нюанс, создающий ряд проблем. Он связан с обязательным..