18 09 2015

Фінським тюрмам потрібні охоронці-іммігранти

Фінським тюрмам потрібні охоронці-іммігранти
Керівництво пенітенціарної системи Фінляндії заявило про свої наміри взяти на роботу більше охоронців, які є вихідцями з інших країн.
Лассе Ліікан дев'ять років тому приїхав з Естонії, щоб працювати у в'язниці Сармайнен. Досвідченому охоронцеві щодня доводиться використовувати свої мовні знання. «Знання мови та інші культурні нюанси не є дуже вже суттєвою перешкодою», - пояснює Ліікан, додаючи однак, що йому все-таки часто доводиться використовувати свій естонський для залагодження конфліктів між засудженими.

В останні десятиліття число іноземців у в'язницях Фінляндії значно збільшилася: у 90-х їх було всього лише 20 по всій країні - зараз же більше 400. Найбільш численні етнічні групи - це росіяни та естонці, але з недавніх пір тюремні камери регулярно поповнюються уродженцями Румунії.
«Було б непогано, якби у нас працювали охоронці, які приїхали з інших країн, - говорить заступник голови системи виконання покарань Фінляндії Ірен Літманен. - Зараз ми хоча б можемо налагодити контакт з естоно- і російськомовними, але є й ті, з якими спільної мови у нас немає».

Друзі сайту: вас може зацікавити стеження при перевезеннях, що дозволить ефективно убезпечити ваш бізнес шляхом цілодобового стеження за вантажами при їх відправці.

У в'язниці Сармайнен найбільш високим попитом користуються турецьку, арабську, румунську та польську мови. Крім того, фінським тюрмах потрібні охоронці зі знанням німецької та французької мов.

Разом з тим, на багатьох курсах підготовки тюремних охоронців нечасто можна зустріти людей з іммігрантським минулим. «Це неприваблива професія, як мінімум для тих людей, які приїхали з інших держав», - так вважає глава відділу підготовки в управлінні виконання покарань.

До речі, у скандинавських країнах існують певні квоти з метою забезпечення необхідного балансу тюремного персоналу. У Норвегії є навіть квоти для охоронців з частковим знанням мови. Представники фінської пенітенціарної системи також закликають до проведення активної маркетингової політики, оскільки загальна чисельність охоронців тюрем скорочується.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария