21 05 2020

Що таке паливна карта?

Що таке паливна карта?
Визначення, що таке паливна карта таке ж просте, як і принцип її використання.

Паливна карта - це пластикова карта, яка використовується для оплати бензину, дизельного та іншого палива на АЗС і дозволяє автоматизувати, зробити більш зручним процес заправки і розрахунку.

Варто зауважити, що паливні карти увійшли в обіг порівняно недавно. До масового поширення паливних карт компанії користувалися талонами на паливо. Саме тому, відповідаючи на питання, що таке топливные карты для ИП, можна сказати, що це - сучасна та більш технологічна альтернатива паперовим талонам.

Паливні картки для юридичних осіб. Юридичним особам паливні карти необхідні для дистанційного відстеження витрат на паливо, зручності ведення бухгалтерської звітності, повернення ПДВ, а також отримання знижок на паливо. Компаніям, чиї співробітники проводять велику кількість часу за кермом, варто в першу чергу розглядати можливість впровадження паливних карт на своєму підприємстві.

Що дають паливні карти юридичним особам?

Переваги використання:

• Прозорість витрат співробітників - облік ведеться онлайн в особистому кабінеті;
• Більш проста система бухгалтерської звітності;
• Зручне управління витратами - можливість виставити ліміти;
подивитися дату і час заправки корпоративного авто і т.д.;
• Відшкодування суми ПДВ і знижка на паливо з самого першого літра.

Оплата за допомогою паливних карт на сьогодні є найкращим варіантом оптимізації витрат для юридичних осіб. Разом з паливними картами ви отримуєте повний контроль над витратами, відкритість і безпеку здійснення платежів.

Хочете дізнатися, як отримати паливну кату? Залиште заявку на спеціалізованому сайті і менеджер компанії вам передзвонить.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація, і ви тепер знаєте, що таке паливна карта. Якщо це так, то діліться посиланням на статтю з друзями та родичами в соціальних мережах. Очікуйте на нові цікаві публікації. До зустрічі!
Интересные материалы читать все
Відеодомофони стають все більш популярними, і це не дивно. За допомогою цього пристрою ви можете побачити людину, яка дзвонить у..
Як правильно вибрати відеодомофон?
Металопрокат є одним з найбільш часто використовуваних матеріалів в багатьох сферах діяльності людини. Він має досить хороші..
Як вибрати якісний металопрокат?
Женские ветровки – уникальный предмет одежды, который одинаково хорошо подходит как взрослым, зрелым женщинам, так и маленьким..
Женские ветровки: особенности выбора
Купить иномарку сейчас довольно просто. Но есть в таком приобретении один нюанс, создающий ряд проблем. Он связан с обязательным..