Плюси і мінуси шкіряного салону автомобіля

Плюси і мінуси шкіряного салону автомобіля
Оббивка салону машини буває зроблена з величезного розмаїття матеріалів. Можна зустріти сидіння, які обтягнуті тканиною, велюром. Однак завжди найдорожчою і дуже якісною вважалася шкіряна обробка салону. Вона зустрічається в дорогих автомобілях високого класу. Побачити шкіру в якомусь бюджетному автомобілі неможливо.

Переваги шкіряного салону автомобіля

Плюсів шкіряної оббивки салону надзвичайно багато. По-перше, шкіра максимально стійка до стирання. На відміну від тканинної оббивки, шкіряна не потоншає після тривалого часу і тертя. За структурою вона набагато щільніша, ніж будь-яка автомобільна тканинна оббивка. Також, шкіряна оббивка куди успішніше здатна виносити механічні пошкодження. Оббивку з шкіри не пропалить попіл від сигарет, ніякі контейнери і предмети, які ви залишите в салоні автомобіля, не розірвуть її. Нагадуємо, що в разі тканинна оббивка рветься набагато частіше. Якщо вас цікавить перетяжка сидінь авто, то радимо перейти за даним посиланням https://airbag-service.com.ua/uslugi/peretyazhka-detalej-salona/peretyazhka-sidenij/ вже зараз.

До позитивних якостей салону з шкіри можна віднести і те, що вона практично не вбирає неприємні запахи і пил. Це відмінно підійде водіям, які схильні до алергічних реакцій. Також, що очистити шкіряний салон набагато простіше. Всі забруднення легко видаляються за допомогою звичайної вологої губки. Тканинній оббивці цей спосіб чистки не підійде. Як правило, щоб почистити тканину необхідно користуватися послугами професійної хімчистки, що вельми б’є по кишені.

Крім практичності і легкості в чищенні головним шкіряної обробки зі шкіри, зрозуміло, можна назвати її презентабельність. Салон такого автомобіля виглядає дуже дорогим і елегантним. А також, щоб продовжити і без того солідний термін служби шкіри є багато спеціальних засобів. Ними потрібно час від часу обробляти шкіряну оббивку, щоб вона не задубів, а була м’якою і еластичною.

Основні недоліки шкіряної оббивки

Як завжди буває, в будь-якій бочці з медом є хоч крапля дьогтю. До мінусів можна віднести високу ціну машин, які оснащені шкіряною оббивкою. Зазвичай, їх вартість на 35% дорожче, якщо порівнювати їх з тканинними аналогами.

Зверніть увагу! Більшість водіїв, у яких були авто зі шкіряною оббивкою, позначать ще один мінус. Це швидке охолодження і нагрівання оббивки.

У зимову пору, особливо їли була довга стоянка автомобіля на морозі, без додаткового обігріву шкіряної поверхні не обійтися. В іншому випадку ви доведеться будете довго сидіти на холодному кріслі. Те ж саме і в сильну спеку. Якщо автомобіль довго перебував під жаркими сонячними променями, то сісти на крісло практично неможливо. Влітку допомогти вам може кондиціонер, який призведе температуру в салоні до нормальної позначки.

Узагальнюючи всі плюси і мінуси, можна з упевненістю зробити висновок, що шкіряна оббивка салону машини цілком прийнятна для використання. Так, присутні невеликі мінуси, проте, вони майже цілком будуть компенсовані наявністю вбудованого обладнання, яке у всіх дорогих автомобілях присутній обов’язково.