Як вибрати професійну кавомашину?

 

Як вибрати професійну кавомашину?

Кава — найпопулярніший напій у всьому світі, тому кавовий бізнес буде завжди затребуваним. Ми п’ємо підбадьорливий напій вдома, на роботі і в кав’ярнях. Можна бути не тільки споживачем і цінителем кави, а й побудувати на ньому власний бізнес. Звичайно, без обладнання, як і без приміщення, неможливо обійтися. А де і як його правильно вибрати — читайте далі в цій статті.

Вибір кавомашини

Перш, ніж купувати або брати в оренду кавомашину, задайте собі такі питання:

— Скільки буде готуватися кави в день? Багато і зовсім не замислюються про це, недооцінюючи, наскільки це важливо. Кожна кавоварка має певну ємність і час приготування напою. Апарат не повинен працювати на межі своїх технічних можливостей. Краще вибирати параметри свідомо завищені, ніж це необхідно в даний момент, адже ви плануєте зростання відвідувачів, чи не так?
— Наскільки автоматизованим має бути обладнання? Професійна кавоварка практично не вимагає додаткових маніпуляцій, і готує каву одним натисканням кнопки. А щоб напій виходив смачним і ароматним, закуповувати його для кав’ярні краще в спеціалізованих точках.
— Наскільки складним потрібно вибирати кавовий апарат? Існують певні стандарти подачі кави, які можна спостерігати у відомих кав’ярнях. Наприклад, у кави еспресо має бути присутня кавова пінка, а молочна пінка у капучино не повинна зникати через 30 секунд після приготування. Тому правильно вибирайте професійну кавомашину здесь https://avtmarket.com.ua/products/kofemashiny/professionalnye/, яка заварить ідеальну каву, витягуючи із неї весь смак і аромат. Також звертайте увагу на такі професійні пристрої, які здатні спінити молоко і приготувати різноманітні напої. Сьогодні «чорний» кави або «кава з молоком» вже нікому не цікаві.

Професійне обладнання для кав’ярні

Кавомашина високого тиску сама професійна, але щоб з нею впоратися — потрібен досвід і майстерність. Тому для роботи на такому обладнанні доведеться вибирати з двох варіантів: пройти навчання, або найняти досвідченого бариста. А також не забути придбати здесь засоби для догляду за професійними кавомашинами. Другий варіант буде найбільш правильний, адже навіщо витрачати час і гроші на курси, якщо майстер почне працювати з апаратом тут і зараз? Таке обладнання з легкістю і за дві секунди приготує такі популярні напої, як лате, капучино, лате макіато, американо, еспресо і т.д. А професійний бариста перетворить їх в шедеври. До того ж, на такому обладнанні можна готувати не один десяток чашок кави в день, що дозволить окупити всі витрати на обладнання, персонал і приміщення. Адже кожен бізнес повинен йти в плюс господареві, а не тільки виробникові побутової техніки, орендодавцю і найманим працівникам.