21 07 2020

Переваги купівлі авто з США

Переваги купівлі авто з США
Авто з США в Україні стають все більш популярними: покупка в Америці обходиться мінімум на 40% дешевше, ніж на місцевому ринку, навіть з урахуванням всіх додаткових витрат. У США продається величезна кількість старих автомобілів в різному стані, так як місцеві автомобілісти вважають за краще не ремонтувати машину, а позбавлятися від неї, щоб швидше придбати нову. Такі автомобілі користуються попитом у всьому світі.

Чому вигідно придбати автомобіль в США?

Американські машини мають великий попит серед українців відразу з кількох причин:

- Реальний пробіг і юридична чистота. Всі події з автомобілем фіксуються в національній базі Carfax, тому можна заздалегідь перевірити, в яких ДТП побувала машина, чи не числиться вона в угоні і т.д. Виписка також дозволяє уникнути ризику придбати утоплену машину.
- Хороший стан. Більшість старих автомобілів, що доставляються з США, мають вік не більше 5 років. У цьому важлива перевага перед старим транспортом на українському ринку.
- Багата комплектація. Американці вимогливі у виборі автомобілів і прагнуть до високого рівня комфорту, тому. Машина, доставлена ​​з США, буде володіти повним оснащенням.
- Стильне дизайнерське оформлення. Аукціонів можна придбати машини з незвичайним дизайном, рідкісні моделі і не тільки. Таке авто буде привертати увагу здалеку.

Основною перевагою такої покупки залишається її доступна ціна незважаючи на необхідність розмитнення та реєстрації. Якщо ви хочете придбати авто з США, то радимо перейти на сайт taurus-group.com.ua вже зараз.

Допомога посередників при покупці

Спеціалізована компанія допоможе вибрати і придбати ідеально підходить за всіма вимогами автомобіль і доставить його через кордон. Такі компанії беруть на себе всі питання розмитнення і отримання українських номерів, в продажу постійно є автомобілі, вже доставлені з США. Скористайтеся вигідними умовами, щоб вибрати і замовити машину своєї мрії.
Интересные материалы читать все
IP-відеоспостереження - це цифрова система відеоспостереження, в якій сигнал захоплюється і зберігається в цифровому форматі,..
IP-відеоспостереження: переваги, особливості вибору
07 августа 0 комментария
Для безпечної і надійної схоронності цінностей слід правильно підібрати підходящу модель сейфа. Для домашнього використання можна..
Як вибрати сейф для дому?
07 августа 0 комментария
Якщо ви перебуваєте в процесі пошуку форекс-брокера, ви належите до однієї з двох категорій. Ви або маєте багато досвіду на..
Чотири поради щодо вибору форекс-брокера
07 августа 0 комментария
Багато людей щодня здійснюють різноманітні покупки з-за кордону. З поширенням інтернет-технологій це стало здійснювати набагато..
Купівля і доставка товарів з США: переваги і правила
06 августа 0 комментария