Роздатковий матеріал до дипломної роботи: що включає та чи потрібен він?

Виконання дипломної роботи згідно методичних рекомендацій вимагає додатків до роботи, таким чином Ви наочно представляєте графічний матеріал.

Кожен з на сприймає інформацію по різному. Комусь досить того щоб сприймати інформацію на слух, в той же час є люди яким потрібно наочно бачити матеріал для роботи, адже для них інформація сприймається краще.

Отже, студент може зробити вибір представити комісії що розглядає Вашу роботу, представити роздатковий матеріал у вигляді таблиць, графіків, фото, ілюстрацій. Зазвичай такі матеріали потрібні для спеціальностей, економіка, географія, менеджменту. Проте для спеціальностей, як історія, філологія, мистецтвознавство, такі матеріали використовують дуже рідко.

Якщо Ви використовуєте роздатковий матеріал для представлення комісії, Ви можете передбачити їх питання, адже велика ймовірність що саме на наочний матеріал будуть звертати увагу. Проте, якщо у Вашій роботі є велика кількість додатків, Вам не варто всі надавати у якості роздаткового матеріалу, адже під час Вашого захисту комісія не встигне все розглянути, цілком буде досить до п’яти наочних матеріалів. Тоді коли роздаткового матеріалу по Вашій тематиці не достатньо Ви можете підключити сюди суміжні матеріали що пов’язані з темою і будуть нести важливе інформативне значення в дипломній роботі.

Також коли Ви розповідаєте промову, поєднайте Ваш роздатковий матеріал з текстом що Ви розповідаєте, посилаючись на той чи інший графічний матеріал. Важливо не забувати що всі матеріали варто підписати, щоб не виникало питань у комісії, розміщення по центру аркушу і кращим варіантом використовувати саме кольоровий друк.

Іншим видом представлення роздаткового матеріалу, є презентація на комп’ютері. Для захисту цілком досить буде десяти — дванадцяти слайдів, головне використати матеріали з теоретичної та практичної частини роботи. Кожному студентові можна самостійно обирати варіант представлення роботи, будь-то роздрукований матеріал у форматі фото, чи все ж таки презентація яку Ви можете показати всій аудиторії що споглядає Ваш захист курсової роботи. Варто одночасно з презентаційним матеріалом оголошувати свою доповідь, якщо є важливі моменти на які Ви хочете щоб аудиторія звернула увагу, варто на цьому наголосити, і вказати на конкретний слайд чи матеріал у вигляді фото/графіків/таблиць, щоб комісії не довелось шукати серед переліку роздатковго матеріалу, це однозначно стане перевагою Вашого захисту за що Ви зможете отримати вищий бал.

Купити курсову в Україні