26 07 2020

Порядок сертифікації обладнання

Порядок сертифікації обладнання
Порядок сертифікації багато в чому залежить від того, де саме вироблено обладнання. Якщо воно - іноземне, то в такому випадку подавати заявку може не безпосередньо виробник, а офіційний представник. Крім того, неодмінною частиною підготовки до сертифікації стає переклад документів. Варто відзначити, що всі офіційні папери потрібно ще й засвідчити.

Також порядок сертифікації сильно залежить від того, на відповідність чого йде перевірка. Відмінності будуть в першу чергу в переліку документів, які потрібно підготувати, а також в кількості перевірок. Якщо вас цікавить сертификация электротехнического оборудования, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Але в цілому порядок проведення сертифікації складається з наступного:

- Збір даних про те, що потрібно для проведення сертифікації, яку саме процедуру обов'язково проходити. Це допоможе зорієнтуватися.
- Підготовка документів.
- Подача заяви в сертифікаційний орган. У ньому має бути зазначено, хто саме виступає в ролі заявника, яке конкретно обладнання і на відповідність яким стандартом сертифікується.
- Надання документів, які підтвердили б законність діяльності самої організації. При цьому в офіційних паперах повинна бути вказана конкретика щодо сировини і комплектуючих.
- Підписання договору з компанією, яка проводить сертифікацію. Це необхідно в тих випадках, коли така послуга надається на платній основі.
- Перевірка документації. Якщо на цьому етапі будуть виявлені якісь помилки, документи повернуть або попросять внести виправлення.
- Проведення перевірки. Це можуть бути лабораторні тести, аналізи, пробні запуски, випробування в різних умовах. Конкретика залежить вже від самого обладнання, від того, за яких орієнтовно обставин воно імовірно має працювати.
- Аналіз отриманих даних в протоколах.
- Збір усіх відомостей за підсумками всіх проведених випробувань. Аналіз отриманої інформації. Висновок про те, чи відповідає обладнання стандарту.
- Оформлення декларації або сертифіката на обладнання.
- Складання декларації або сертифіката.
- Реєстрація документа з присвоєнням унікального номера.
- Видача сертифіката або декларації на руки заявникові.
- Маркування обладнання, яка підтвердити, що воно повністю відповідає конкретному стандарту.

Іноді порядок виявляється ще складніше. Наприклад, якщо потрібно проаналізувати умови виробництва, виконати виїзд на конкретне виробництво. Але це потрібно далеко не завжди. До того ж в деяких випадках така перевірка неможлива. Наприклад, якщо виробництво знаходиться фізично далеко.
Интересные материалы читать все
IP-відеоспостереження - це цифрова система відеоспостереження, в якій сигнал захоплюється і зберігається в цифровому форматі,..
IP-відеоспостереження: переваги, особливості вибору
07 августа 0 комментария
Для безпечної і надійної схоронності цінностей слід правильно підібрати підходящу модель сейфа. Для домашнього використання можна..
Як вибрати сейф для дому?
07 августа 0 комментария
Якщо ви перебуваєте в процесі пошуку форекс-брокера, ви належите до однієї з двох категорій. Ви або маєте багато досвіду на..
Чотири поради щодо вибору форекс-брокера
07 августа 0 комментария
Багато людей щодня здійснюють різноманітні покупки з-за кордону. З поширенням інтернет-технологій це стало здійснювати набагато..
Купівля і доставка товарів з США: переваги і правила
06 августа 0 комментария