29 09 2015

Безпеку торгового флоту Японії забезпечать збройні приватні охоронці

Безпеку торгового флоту Японії забезпечать збройні приватні охоронці
Уряд Японії розробив законопроект, згідно з яким охоронцям іноземних компаній, що знаходяться на борту кораблів під японським прапором, дозволяється використовувати зброю.

Відповідно до чинного закону про контроль за поширенням вогнепальної та холодної зброї, кораблі, зареєстровані на японських островах, не можуть перевозити збройних приватних охоронців. Проект закону, складений міністерством страхування, транспорту та туризму, допускає попереджувальні постріли в повітря, але не стрілянину в людей, за винятком хіба що з метою самооборони.

Власникам суден для отримання державного дозволу потрібно надати детальні відомості про використаний обладнанні, плані безпеки, а рівно і про можливості охоронного персоналу. Також міністерство планує, що власники кораблів повинні будуть складати заявку для кожної поїздки.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить продукція ООО «Завод Спецхимпродукт», яка призначена для пожежогасіння і відрізняється високою якістю.

Ця законодавча ініціатива поширюється тільки на кораблі, плаваючі у водах, де пірати ведуть активну діяльність - біля узбережжя Сомалі і в Аравійському морі. Представники міністерства згадали про те, що в 2011 році біля узбережжя Сомалі було зафіксовано 237 випадків піратських нападів - у п'ять разів більше порівняно зі статистикою 2007 року.

Багато країн, включаючи і Японію, використовують ВПС для захисту своїх кораблів від піратських набігів. Проте представники суднових компаній дуже часто говорять про те, що їм доводиться забезпечувати безпеку водного транспорту власними силами.

Керівництво Kawasaki Kisen Kaisha Ltd., найбільшої японської компанії, розповіло, що на їх кораблях передбачені спеціальні каюти, в яких матроси можуть сховатися і почекати поки хтось не прийде їм на допомогу. Але представники Kawasaki також висловлюють припущення і про те, що часті напади піратів можуть змусити капітанів кораблів вибирати маршрути в обхід Африканського рогу до тих пір, поки на судах не буде присутній необхідна охорона.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария