03 06 2015

G4S продає бізнес-активи, щоб оплатити двохмільярдний борг

G4S продає бізнес-активи, щоб оплатити двохмільярдний борг
G4S, приватна охоронна компанія, яка не зуміла надати необхідну кількість охоронців для лондонських Олімпійських ігор, продає свої акції та комерційні підрозділи, щоб зібрати 600 мільйонів фунтів стерлінгів, необхідних для сплати боргу, який на цей момент вже складає два мільярди.

Менеджмент компанії, підозрюваних у завищенні вартості охоронного сервісу та організації шахрайської схеми з використанням електронних браслетів для правопорушників (у ряді випадках засуджені, за якими, згідно з документацією компанії, велося спостереження, перебували в місцях позбавлення волі, а деяких з них вже не було в живих ), сподівається отримати 350 мільйонів фунтів стерлінгів від продажу нових акцій і до 250 мільйонів - від неосновних бізнес-активів.

Ешлі Алмансіл, новий гендиректор G4S, визнав, що необхідний «ремонт» балансовою звітності, щоб «знизити ризик зниження кредитного рейтингу». За словами Алмансіл, «ремонт» обійдеться компанії в 25-30 мільйонів на рік.

Друзі сайту: вашій компанії можуть знадобитися международные грузоперевозки високої надійності, якщо ви працюєте із сусідніми ринками та постачаєте, або отримуєте вантажі.

Колишній глава G4S, пішов з компанії в червні, не витримавши інтенсивного політичного тиску, спровокованого олімпійської помилкою, і тепер Ешлі Алмансіл проводить стратегічний перегляд комерційної діяльності компанії.

Крім згаданих порушень з використанням електронних браслетів та невиконання зобов'язань за контрактом на забезпечення безпеки Олімпіади, мав місце ще один негативний інцидент: на початку року охоронці G4S були звинувачені у вбивстві депортованого громадянина Анголи.

Торік прибуток G4S скоротилася на третину. А адже ще два роки тому керівництво британського ЧОП заявляло про можливе поглинання датської компанії ISS. Угода оцінювалася в межах 5,2 мільярда фунтів стерлінгів, внаслідок чого G4S перетворилася б на світового гіганта охоронного ринку з чисельністю штату більш ніж 1,2 мільйона чоловік. Однак злиття двох компаній не відбулося, і колишній генеральний директор G4S Баклс був змушений визнати наявність невірної оцінки положення ринку.

G4S також продає перебуває у власності компанії канадське підприємство і американську компанію, що спеціалізується у сфері зберігання даних загальною вартістю в 100 мільйонів фунтів стерлінгів, що в сукупності з іншими продажами на території США дасть необхідні 250 мільйонів.
Ешлі Алмансіл досить скромно оцінює майбутні перспективи і не заявляє про великі плани: «2015-ий - рік консолідації зусиль, і вживаються зараз заходи почнуть приносити відчутну вигоду не раніше майбутнього року».
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария