31 07 2020

Основні переваги використання послуг евакуаторної техніки

Основні переваги використання послуг евакуаторної техніки
Навіть найнадійніші автомобілі можуть вийти з ладу в процесі пересування. Дорожньо-транспортні пригоди, відмова роботи рухової системи, необхідність провести дозаправку палива, погіршення самопочуття водія - це основні причини для зв'язку з евакуаторною службою. У сервісних компаніях, які займаються буксируванням машин, є широкий вибір технічних засобів, що відрізняються вантажопідйомністю, потужністю, розміром вантажної платформи. Замовникам забезпечується оперативна доставка машини на автостоянку, в гараж або на СТО.

Основні види евакуаторів

Вибір техніки для переміщення поламаних автомобілів залежить від рівня їх пошкодження. Сучасні моделі евакуаторів оснащуються вантажними платформами зі спеціальними відкидними трапами. Для навантаження машин використовуються електричні або гідравлічні лебідки. Транспортні засоби фіксуються за допомогою текстильних ременів, металевих ланцюгів, надійних болтових систем. Підвищеним попитом користуються такі моделі евакуаторів:

- техніка зі зсувними вантажними платформами;
- агрегати для часткового навантаження автомобілів;
- технічні засоби з ламаним типом кузова;
- крани-маніпулятори.

Щоб замовити эвакуатор, можна скористатися послугами спеціалізованої компанії. Сервісне підприємство має в своєму розпорядженні технікою, здатної одночасно перевозити кілька машин. Вона вважається незамінною при усуненні проблем, викликаних масштабними ДТП з великою кількістю постраждалих автомобілів.

Основні переваги використання послуг евакуатора

Сервісні компанії, які займаються перевезенням транспортних засобів, працюють в цілодобовому режимі. Тому власникам постраждалих в ДТП машин не доводиться довго чекати допомоги. На всі види послуг встановлюються вигідні цінові тарифи. Вартість транспортування автомобілів залежить від їх марки, моделі та року випуску. Сума, яку доводиться платити замовникам, залежить від рівня пошкодження ТЗ і дальності маршруту.

Управлінням спецтехніки займаються тільки досвідчені водії, які гарантують акуратність навантаження і перевезення машин. Для фіксації автомобілів на вантажних платформах використовуються різні види кріплень: металеві ланцюги, текстильні ремені, болтові системи, дерев'яні бруси. При перевезенні машин в нічний час застосовуються спеціальні сигнальні елементи.
Интересные материалы читать все
IP-відеоспостереження - це цифрова система відеоспостереження, в якій сигнал захоплюється і зберігається в цифровому форматі,..
IP-відеоспостереження: переваги, особливості вибору
07 августа 0 комментария
Для безпечної і надійної схоронності цінностей слід правильно підібрати підходящу модель сейфа. Для домашнього використання можна..
Як вибрати сейф для дому?
07 августа 0 комментария
Якщо ви перебуваєте в процесі пошуку форекс-брокера, ви належите до однієї з двох категорій. Ви або маєте багато досвіду на..
Чотири поради щодо вибору форекс-брокера
07 августа 0 комментария
Багато людей щодня здійснюють різноманітні покупки з-за кордону. З поширенням інтернет-технологій це стало здійснювати набагато..
Купівля і доставка товарів з США: переваги і правила
06 августа 0 комментария