06 08 2020

Чим відомий В'ячеслав Кантор?

Чим відомий В'ячеслав Кантор?
У всьому світі як ніколи гостро стоїть питання про толерантність, а зокрема актуальною є тема про викорінення антисемітизму - з такою проблемою борються і волонтери, і прості люди, представники своєї нації, а також бізнесмени, які мають великий вплив у сфері економіки і суспільного права. Ярим представником ідеї толерантності став В'ячеслав Кантор, який відомий своїми благодійними справами в Європі.

Громадський діяч В'ячеслав Кантор, який одночасно є мільярдером, досягнувши свого високого становища не тільки в Росії, але і в країнах зарубіжжя, дотримується думки про «безпечну толерантності». Старанний сім'янин вважає, що в основі благополуччя всього світу лежить національна єдність, а також терпимість до інших народностей - виникають конфлікти між націями потрібно вирішувати, як можна раніше, щоб не допустити порушення певного балансу. Більше інформації про В'ячеслава Кантора ви знайдете, перейшовши за даним посиланням https://vpk.name/library/f/kantor-vyacheslav.html вже зараз.

Благодійність стала частиною суті В'ячеслава, і поширюється на багато сфер - так, наприклад, діяч підтримує в Росії огляд мистецтва, тому сприяє великим музеям і повертає роботи співвітчизників на батьківщину. Звичайно ж благодійність для Кантора стала і об'єктом соціальних - допомога надходить і для звичайних громадських проектів, засновники яких не заручилися підтримкою місцевої влади.

Після провалену місії мультикультуралізму, В'ячеслав Кантор висунув свою версію про неефективність даного світогляду - він порахував що такі заходи не результативні, оскільки мають пасивний характер. Сучасна толерантність, на його думку, повинна бути активною, всюдисущої, і ґрунтуватися на демократичних свободах. Діяч був визнаний президентом Європейського єврейського конгресу, де брав і бере активну участь донині.

Питання про толерантність і спільності культур став дуже нагальним саме зараз - світ змінюється з кожним днем, і це стало дуже помітно його жителям, сучасна людина не хоче відчувати утиски через відмінності культурних цінностей, походження, історії і кольору шкіри.
Интересные материалы читать все
Кожен тип накопичувачів підійде під певні потреби...
Флешка, SSD, карта пам'яті: в чому різниця?
19 сентября 0 комментария
З кожним роком охоронних агентств стає все більше. Станом на 04.09.2020 згідно офіційного реєстру МВС в Україні 8259 ліцензіатів..
Права охоронців в охоронних компаніях
19 сентября 0 комментария
Постачання електроенергії виробничим об'єктам є одним з пріоритетних напрямків у діяльності будь-якого постачальника електрики,..
Які умови впливають на вартість постачання електричної енергії?
19 сентября 0 комментария
Накрутка друзей ВК - услуга, которая пользуется большой популярностью среди пользователей данной социальной сети. Благодаря..
Зачем нужна накрутка друзей ВК?
17 сентября 0 комментария