Чим відомий В’ячеслав Кантор?

Чим відомий В'ячеслав Кантор?
У всьому світі як ніколи гостро стоїть питання про толерантність, а зокрема актуальною є тема про викорінення антисемітизму — з такою проблемою борються і волонтери, і прості люди, представники своєї нації, а також бізнесмени, які мають великий вплив у сфері економіки і суспільного права. Ярим представником ідеї толерантності став В’ячеслав Кантор, який відомий своїми благодійними справами в Європі.

Громадський діяч В’ячеслав Кантор, який одночасно є мільярдером, досягнувши свого високого становища не тільки в Росії, але і в країнах зарубіжжя, дотримується думки про «безпечну толерантності». Старанний сім’янин вважає, що в основі благополуччя всього світу лежить національна єдність, а також терпимість до інших народностей — виникають конфлікти між націями потрібно вирішувати, як можна раніше, щоб не допустити порушення певного балансу. Більше інформації про В’ячеслава Кантора ви знайдете, перейшовши за даним посиланням https://vpk.name/library/f/kantor-vyacheslav.html вже зараз.

Благодійність стала частиною суті В’ячеслава, і поширюється на багато сфер — так, наприклад, діяч підтримує в Росії огляд мистецтва, тому сприяє великим музеям і повертає роботи співвітчизників на батьківщину. Звичайно ж благодійність для Кантора стала і об’єктом соціальних — допомога надходить і для звичайних громадських проектів, засновники яких не заручилися підтримкою місцевої влади.

Після провалену місії мультикультуралізму, В’ячеслав Кантор висунув свою версію про неефективність даного світогляду — він порахував що такі заходи не результативні, оскільки мають пасивний характер. Сучасна толерантність, на його думку, повинна бути активною, всюдисущої, і ґрунтуватися на демократичних свободах. Діяч був визнаний президентом Європейського єврейського конгресу, де брав і бере активну участь донині.

Питання про толерантність і спільності культур став дуже нагальним саме зараз — світ змінюється з кожним днем, і це стало дуже помітно його жителям, сучасна людина не хоче відчувати утиски через відмінності культурних цінностей, походження, історії і кольору шкіри.