Чотири поради щодо вибору форекс-брокера

Чотири поради щодо вибору форекс-брокера
Якщо ви перебуваєте в процесі пошуку форекс-брокера, ви належите до однієї з двох категорій. Ви або маєте багато досвіду на Форексі і вважаєте себе ветераном Фореку, і просто незадоволені своїм нинішнім брокером і хочете змінити ситуацію на краще, або ви просто новачок.

Якщо ви новачок, то ви, швидше за все, дещо спантеличені процесом пошуку форекс-брокера, і в цьому немає нічого незвичайного. Форекс — це бурхливо розвивається сфера, в якій постійно з’являються все нові форекс-брокери. І розібратися в цьому потоці інформації новачкові дуже складно.

Як ви будете вибирати вашого першого брокера, якщо ви новачок? Або, якщо ви вже торгуєте якийсь час через певного брокера, як ви зможете визначити з безлічі інших брокерів, який з них насправді хороший? Часто в цій ситуації відчувають певне сум’яття, невпевненість або роздратування від усього цього процесу. Як же вибрати надійного форекс-брокера за даним посиланням https://forex-up.com/ru/broker-reviews/, який не буде прагнути просто відібрати ваші гроші? Давайте подивимося:

1. Регулювання. Якщо брокерська фірма має ліцензію на ведення брокерської діяльності — це в якійсь мірі гарантує, що вони прагнуть задовольняти найвищим стандартам форекс-діяльності і не доставлять вам неприємностей. У цьому випадку, ви знаєте, що брокер буде вести себе, як годиться згідно з міжнародними визнаним фінансово-регулюючих документів.

2. Прозорість діяльності форекс-брокера. Схоже, що всі брокери кажуть про відкритість, і для цього є вагома причина. Серйозні брокери пропонують своїм клієнтам прозорі методи роботи, пояснюють зрозуміло і логічно принципи розрахунку вартості їх послуг.

Перш ніж ви вирішите вступити до роботи з конкретним брокером, буде розумно дізнатися про вартість послуг брокера, відсотку, який бере компанія при виведенні коштів з торгового рахунку трейдера і т.д. Форекс-брокери часто публікують умови торгівлі, вартість покупки і продажу по торговим інструментам, і інші відомості, які можуть стати в нагоді вам при виборі форекс-брокера.

3. Сума комісії брокера і спред. Комісія брокера — це певний відсоток з кожної одиниці проданої валюти. Спред — це різниця між ціною продажу і закупівлі, і брокери стягують певний відсоток від цього спреда. Будьте обережні, порівнюйте розмір вартості послуг різних брокерів. Якщо ви оберете брокера, який бере за свої послуги суму вище середнього рівня, то це буде заважати вам отримувати гарний прибуток.

4. Валютні пари та інструменти, які пропонують брокери. Важливо знати, які валютні пари і торгові інструменти брокер пропонує своїм клієнтам. Брокери, як правило, пропонує сотні валютних пар, але трейдер повинен шукати ту валютну пару, в якій він зацікавлений, або пару, яка підходить для його графіка торгівлі.

Вищезазначені кілька пунктів допоможуть інвестору вибрати надійного форекс-брокера.

Проте, для більшості пошук нового, або першого форекс-брокера, є складним завданням. Багато стикаються з шахраями, і втрачають всі свої гроші всього за кілька днів. Ретельний аналіз, коли справа доходить до вибору брокера, гарантує, що ваша торгівля на Форекс буде успішна.