Як вибрати професійну посудомийну машину?

Як вибрати професійну посудомийну машину?
Для великих закладів і підприємств харчування раціональним є використання машин з купольним і конвеєрним типом завантаження. Професійна посудомийна машина даного типу легко впорається з миттям великого обсягу посуду і кухонного інвентарю.

Перед тим як вибрати профессиональные посудомоечные машины в DSTO буде потрібно ознайомитися не тільки з їх характеристиками, але і з відомими видами пропонованих агрегатів. Також важливо розібратися з принципом їх роботи, що забезпечить грамотний підхід до оцінки переваг того чи іншого зразка.

Для невеликих підприємств оптимальним варіантом є посудомийна машина з фронтальним завантаженням. Машини такого типу компактні і можуть легко встановлюватися під робочу поверхню або барну стійку.

Для великих закладів і підприємств харчування раціональним є використання машин з купольним і конвеєрним типом завантаження. Професійна посудомийна машина даного типу легко впорається з миттям більшого обсягу посуду і кухонного інвентарю.

Типи посудомийних машин

На вітчизняному ринку представлений широкий асортимент посудомийних агрегатів для дому та закладів громадського харчування, які, перш за все, розрізняються за типом установки. У відповідність з цим ознакою промислові моделі бувають трьох видів:

— купольні;
— фронтальні;
— конвеєрні.

Промислова посудомийна машина купольного типу виготовляється з нержавіючої сталі. В комплектацію в залежності від виробника входить:

— Стіл для вивантаження і завантаження посуду;
— Дозатор миючого засобу.

Продуктивність у даного виду машин приблизно 1100 тарілок / 1 година.

Фронтальна посудомийна машина зазвичай монтується в барну стійку. Широке застосування фронтальна посудомийка знайшла у барів і ресторанів. Продуктивність у даного виду машин близько 340-540 тарілок / 1 год. Як і попередній вид машин виготовлена ​​з нержавіючої сталі, що впливає на більш тривалий термін експлуатації. Мойка посуду відбувається в два цикли, мийка брудного посуду, після ополіскування

Конвеєрні посудомийні машини використовуються на підприємствах громадського харчування. Продуктивність даного виду близько 1400 тарілок / 1 час.Технологія миття посуду передбачає наступні види операцій:

— струменеве очищення;
— мийка з застосуванням миючих розчинів;
— первинне ополіскування;
— вторинне ополіскування гарячою водою.

Промислові зразки, які застосовуються в закладах громадського харчування, відрізняються від побутових аналогів своїми габаритами і більшою місткістю. У порівнянні з ними вони більш енергоємні та складні в обслуговуванні, а також розраховані на трифазне харчування 380 Вольт.