27 09 2020

Переваги камер відеоспостереження Hikvision

Переваги камер відеоспостереження Hikvision
Хороша охорона території - це використання хорошої техніки відеоспостереження, яка забезпечує спостереження в реальному часі та дозволяє підвищити рівень охоронного заходу.

У недавньому часі використовувалися камери з поганим дозволом і зрозуміти точно, що саме сталося, було не завжди можливим. Сьогодні ж можна придбати камери та відеосервер Hikvision для охорони - і бути повністю впевненим у тому, що будь-які дії зловмисників будуть зафіксовані і збережені для подальшого перегляду. Замовити всю необхідну апаратуру можна навіть через Інтернет, відвідавши спеціалізований онлайн-магазин.

У недавньому часі ситуація покращилася завдяки виходу турбо камер з HD дозволом. Завдяки такому якості запис на виході виходить чіткої, з гарною передачею кольору, за рахунок чого і картинка виходить добре проглядається і зрозумілою, і навіть при цифровому збільшенні картинки якість зображення не втрачається. Сигнал з камери передається із застосуванням низькочастотної модуляції, завдяки цьому відсутні будь-які перешкоди. Завдяки використанню та застосуванню нових технологій система автоматично компенсує втрату сигналу - застосування даної технології уможливлює використання камер Hikvision DS-2CD1323G0-I на відстані півкілометра і при цьому не потрібно переживати за якість зображень.


Відеореєстратори даної фірми мають ряд переваг перед конкурентами:

1. Друге життя старих систем. Проблема старого обладнання в тому, що зображення погані, поставивши камери даної фірми можна підвищити якість зображення, при цьому, використовуючи стару систему охорони.
2. Відмінна передача кольору. В основному зображення всіх камер виходить низької якості та низької передачею кольору. Камера Hikvision DS-2CD1123G0-I своєю чергою забезпечує відмінну передачу кольору, що покращує зображення в деталях.
3. Можливо голосове управління.
4. Підтримка відео аналітики. Дана підтримка забезпечує детектування, супровід і розпізнавання об'єктів. Всі аналізи даних передаються через мережу для перегляду і зберігання.
5. Вандалозахисний корпус. Завдяки такому корпусу систему спостереження можна сміливо ставити на вулицю. Поворот корпусу при цьому становить 360 градусів.
6. Простота установки. Продукція цієї фірми - це зрозумілий інтерфейс на всій лінійці техніки, завдяки цьому настройка та установка даної системи може бути проведена простим користувачем без залучення фахівця.
7. Бонус. Бонусом є детектори руху і закриття камер. Даний бонус є хорошим доповненням, яке забезпечує оптимізацію охоронної системи.
8. Багатоканальність. Використовуючи камери Hikvision DS-2CD1023G0-I, можна одночасно передавати відео, аудіо сигнали та сигнали управління системою.
9. Всі камери відповідають стандартам якості.

Цінова політика даної апаратури залежить від продавця, і коливатися в залежності від бренду магазину, що продає цю техніку.

У висновку можна сказати, що, вибираючи охоронну систему для себе, варто спочатку ознайомитися з ринком і зробити правильний вибір на користь високих технологій і досягнень фірми Hikvision.
Интересные материалы читать все
Харків - найбільше місто України. За чисельністю населення він поступається лише Києву. Зараз у ньому проживають майже 1,5 млн..
19 октября 0 комментария
Якщо ви давно мрієте виготовляти, продавати або постачати кавову продукцію в інші країни або в рамках власної, то обов'язково..
Сертифікація кави: що це таке і навіщо потрібна?
19 октября 0 комментария
Нічого не віщувало біди й ось, немов в сповільненій зйомці, ви спостерігаєте, як смартфон, який тільки що був у вас в руці,..
Що робити, якщо ви розбили дисплей на своєму смартфоні?
17 октября 0 комментария
Будь-який будівельний матеріал володіє позитивними та негативними характеристиками, не є винятком і металоконструкції, задіяні в..
Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки
17 октября 0 комментария