Вибір і конструктивні особливості збройових сейфів

Вибір і конструктивні особливості збройових сейфів
Для зберігання цінних предметів і важливої ​​інформації необхідно передбачити відповідні заходи безпеки. Найвищий рівень захисту забезпечують сейфові установки. Виробники пропонують різну продукцію: офісні, меблеві, вогнестійкі, сейфи, які вбудовуються. Особливе місце серед них займають збройові, призначені для дотримання норм зберігання різної зброї відповідно до законодавства.

Особливості конструкції збройових сейфів

Сейфи, що використовуються для зберігання вогнепальної зброї, повинні бути виготовлені зі сталі високої якості, оскільки їх призначення передбачає захист не тільки від доступу сторонніх осіб, а й від вогню і затоплення.

Всі використовувані для утримання вогнепальної зброї установки повинні бути забезпечені системою ригеля замикання, захистом від висвердлювання і злому.

Необхідні також відділення для зберігання патронів та інших боєприпасів.

Антикорозійне покриття продовжує термін використання і дозволяє встановлювати конструкцію в умовах підвищеної вологості.

Вибір сейфів

Крім звичайних металевих шаф, що застосовуються для зберігання однієї одиниці зброї, можна вибрати та купить оружейный сейф, в якому можна легко розмістити одночасно від 3-х до 5-ти одиниць зброї. Такі вироби по достоїнству оцінять мисливці, спортсмени та любителі стінової стрільби.

Ви можете придбати недорогий збройова шафа або елітний, для колекціонерів — з оксамитовою оббивкою всередині, що поєднується з вишуканою обстановкою. Хоча такі конструкції мають стандартну металеву основу, зовні вони можуть бути оббиті натуральною деревиною або покриті лаком.

При виборі сейфів в першу чергу варто звертати увагу на клас стійкості до злому, а вже потім на забарвлення та особливості дизайну. Різноманітність пропонованої продукції допоможе підібрати варіант, який гармонійно впишеться в інтер’єр офісу або домашнього кабінету.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. Якщо так, то діліться посиланням на неї з друзями та родичами у соціальних мережах вже зараз. Очікуйте нові цікаві статті вже дуже скоро. До зустрічі!