17 10 2020

Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки

Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки
Будь-який будівельний матеріал володіє позитивними та негативними характеристиками, не є винятком і металоконструкції, задіяні в процесі зведення будівель і споруд. Вони користуються високим рівнем популярності та застосовуються в різних сферах, починаючи від будівництва невеликих будинків і закінчуючи зведенням масштабних об'єктів промислового призначення.

Плюси вибору

Металоконструкції, які можна замовити, перейшовши за цим посиланням http://kvalitet-63.ru/katalog/proizvodstvo-metalloconstrukciy, мають ряд переваг, серед яких виділяють:

- Невелика вага у поєднанні з підвищеним рівнем міцності, одна з головних переваг, які вплинули на збільшення популярності застосування технології в будівельній сфері. Дана характеристика підходить як для виробів зі сталі, так і з алюмінію.
- При виготовленні складових елементів вибирається метал, що володіє максимальним рівнем опору.
- Металоконструкції випускаються на промислових підприємствах з чітким дотриманням усіх встановлених стандартів і нормативів. Для отримання якісної продукції, в процесі виробництва задіяно сучасне обладнання та нові інструменти. Високий відсоток автоматизації та механізації, що значно скорочує терміни виготовлення зі збереженням високої якості та демократичної вартості.
- За рахунок високої щільності металевого сплаву, вироби відносяться до категорії водо- і газонепроникних. Щоб домогтися абсолютного значення по непроникності в місцях стиків окремих елементів застосовується зварювання, що в кінцевому підсумку дозволяє використовувати готову конструкцію у виробництві резервуарів, трубопроводів і т.д.
- Терміни проведення ремонтних робіт мінімальні, а для них потрібно тільки досвідчений зварник і професійне обладнання. Для посилення, заміни пошкоджених ділянок не потрібно багато часу.
- Після демонтажу металоконструкції переплавляються і повторно використовуються, що забезпечує збереження металевого фонду і розумне застосування будівельних матеріалів.

Досить великий список переваг на тлі доступною вартості та швидкого монтажу, що не вимагає використання спеціалізованої техніки, робить металоконструкції більш затребуваними з кожним роком.

Мінуси виробів

Серед недоліків металоконструкцій виділяють:

- Руйнування в результаті поразки стали корозією.
- Досить низькі показники по вогнестійкості (сталь приймає пластичну форму при нагріванні понад 600°С, алюміній при 300°С).

У першому випадку для розв'язання проблеми потрібно обробка всіх складових елементів спеціалізованої фарбою. Знизити ризик руйнування конструкції під впливом температури, можна також шляхом обробки вогнетривкими складами або ж облицюванням матеріалами, стійкими до впливу високої температури.
Интересные материалы читать все
Харків - найбільше місто України. За чисельністю населення він поступається лише Києву. Зараз у ньому проживають майже 1,5 млн..
19 октября 0 комментария
Якщо ви давно мрієте виготовляти, продавати або постачати кавову продукцію в інші країни або в рамках власної, то обов'язково..
Сертифікація кави: що це таке і навіщо потрібна?
19 октября 0 комментария
Нічого не віщувало біди й ось, немов в сповільненій зйомці, ви спостерігаєте, як смартфон, який тільки що був у вас в руці,..
Що робити, якщо ви розбили дисплей на своєму смартфоні?
17 октября 0 комментария
Будь-який будівельний матеріал володіє позитивними та негативними характеристиками, не є винятком і металоконструкції, задіяні в..
Металеві конструкції в будівництві: переваги і недоліки
17 октября 0 комментария