Особливості безконтактних карток та ідентифікаторів

Особливості безконтактних карток та ідентифікаторів
Охоронний контроль може здійснюватися різноманітними приладами та апаратами, одним з яких є термінал зі зчитувачем безконтактних карт. Ідентифікація особистості проводиться інтегральним пристроєм, який одночасно є електронним пропуском. Подібна технологія дозволяє не тільки охороняти приміщення, а й враховувати робочий час для співробітників.

Якщо вас цікавить изготовление пластиковых карт с чипом, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Завдання, сфера застосування

Електронні пропуски на кшталт подібних карток мають невелику вартість, але дуже зручні. Система визначення особистості може працювати в режимах пропуску та моніторингу, може бути застосована в самих різних сферах. Це, наприклад, такі підприємства та установи:

— Готелі, клініки, школи і навчальні заклади.

— Виробництво.

— Розважальні центри.

— Закриті парковки

Для того, щоб спрацював код, картку потрібно піднести до зчитувача, на який передається інформація. Повинно дотримуватися конкретну відстань: від декількох сантиметрів до кількох метрів. Передані дані надійно захищаються від копіювання сучасними технологіями. Безконтактна пластикова карта успішно застосовується в комплексах з охорони і безпеки.

Ідентифікатори СКУД (систем контролю і управління доступом) виконують кілька завдань. Це вхід і вихід співробітників на підприємствах з обмеженням проникнення сторонніх. Охоронний комплекс реєструє час, може містити дані про статус співробітника, обмежувати переміщення по зонах. Таку можливість дає брелок, мітка або картка з інформацією у вигляді шифру, який і визначається системою.

Параметри і характеристики

Карти і ідентифікатори розрізняються частотою, на якій працюють. Деякі оснащені вбудованими елементами живлення. Маючи невеликий кишеньковий розмір, вони все-таки відрізняються габаритами і вагою. А також важливі параметри — дальність зчитування і діапазон робочих температур.

Функції

При виборі пристрою для ідентифікації потрібно мати на увазі мета, для якої вони можуть призначатися. Це такі функції СКУД:

— Обмеження доступу і встановлення особистості.

— Облік робочого часу та його організація.

— Складати бази даних для відвідувачів.

— Поєднання з камерами спостереження і охоронним комплексом для більш точного контролю. Управління камерами, сигналізаціями, запити, команди.

Види пристроїв для ідентифікації

Прилади для ідентифікації дуже різноманітні за формою, комплектації і призначенням. Можна виділити кілька таких типів:

— Безконтактні картки доступу із зашифрованою інформацією — основа ідентифікаційного комплексу. Такі бесконтактные пластиковые карты с чипом можуть включати дані про людину і ступінь доступу. Поряд з брелоками це найбільш популярні ідентифікатори, які мають також невелику вартість в порівнянні з пристроями більшої секретності. Типи безконтактних карт розрізняють по області застосування. Наприклад, це платіжні системи, які працюють за методом наближення до зчитувального термінала на відстань менше 15 см. Картку з вбудованою схемою при цьому навіть можна не діставати з гаманця. Сфера застосування також — транспорт, кінотеатр, офіси. Смарт-карти — це новий рівень безпеки. З іншого боку, вони роблять доступними різні послуги, сервіси на будь-якій території, бувають не тільки з використанням безконтактної технології, але і комбіновані.

— Електронні ключі містять в собі інформацію у вигляді коду. Вони використовуються в домофонах і мають іншу назву — «таблетка». У герметичному корпусі з нержавіючої сталі захована мікросхема, захищена від середовища і пошкоджень.

— Магнітні картки поєднуються з різними комплексами охорони, безпеки та відеоконтролю. Вони можуть підраховувати робочий час, збирати інформацію в бази даних власників.