Етапи та особливості доопрацювання сайту

Розвиток інтернет-технологій і сайтів, які є їх складовими, має відбуватися паралельно. З плином часу змін зазнають не тільки технічні вимоги до вебсайтів, а й мода на їх оформлення і дизайн.

Тим, хто відстежує тенденції сайтобудування і бажає, щоб його онлайн-ресурс залишався в тренді, потрібне періодичне доопрацювання сайту. Вона являє собою комплекс робіт, спрямованих на технічне вдосконалення інтернет-ресурсу, зміна його зовнішнього вигляду і оптимізацію під вимоги пошукових систем.

Послугу доопрацювання, яку радимо замовити у фахівців, перейшовши за посиланням https://smm.co.ua/dorabotka-sajtov-na-wordpress/, може вимагати навіть цілком працездатний та успішний сайт. Воно включає в себе наступні види робіт:

 1. Зміна робочої CMS. Це найбільш трудомісткий вид робіт. Наприклад, треба здійснити перехід з Joomla на WordPress або навпаки.
 2. Адаптація під мобільні пристрої. Ця робота набагато важче, ніж інтеграція WordPress або Joomla. Неправильний вибір CMS вимагає виконання серйозних робіт, спрямованих на адаптацію шаблону.
 3. Оптимізація сайту. Вельми поширений напрямок доопрацювання сайту. За допомогою внутрішньої і зовнішньої оптимізації інтернет-ресурсу можна істотно збільшити чисельність його відвідувачів.
 4. Дизайн. При зіставленні свого онлайн-ресурсу з аналогами його власник може прийти до висновку необхідність зміни дизайну. Це ще одна поширений напрямок доопрацювання сайту.
 5. Інтеграція. У зв’язку з розвитком хмарних технологій і сторонніх сервісів виникає необхідність у виконанні робіт по інтеграції онлайн-ресурсу. Прикладами можуть служити використання деякиї програм і створення email-розсилок.
 6. Контент. Редагування і оновлення контенту сайту, публікація свіжих текстів також відносяться до його доопрацювання.

До речі, якщо вас цікавить доопрацювання інтернет-магазину на опенкарт, то рекомендуємо перейти за посиланням https://smm.co.ua/dorabotka-magazina-na-opencart/ вже зараз.

У число окремих напрямків про доопрацювання сайту входять:

 • переробка інформаційних блоків (віджетів, модулів);
 • зміна підвалу і шапки онлайн-ресурсу;
 • створення привабливих для користувачів сторінок реєстрації, підписки, авторизації, помилок 404, оформлення замовлення,
 • кошика товарів і т. п .;
 • заміна іконок і логотипу;
 • оновлення головної сторінки інтернет-ресурсу як точки входу на нього;
 • зміна шрифтів;
 • перехід на версію HTTPS.

Доопрацювання свого онлайн-ресурсу може бути проведена самостійно. Можна також найняти приватного фахівця для виконання конкретних робіт. Наприклад, дизайнер замінить оформлення сайту, SEO-фахівець проведе пошукову оптимізацію. Крім того, існують компанії, що спеціалізуються на доопрацюванні сайтів. Якщо вас зацікавили послуги такої компанії, радимо перейти на сайт https://smm.co.ua/, не гаючи часу. Цей варіант гарантує комплексний підхід до вирішення будь-яких, навіть дуже дрібних проблем.