Порівняльна характаристика Хонда Цівік

Honda Civic — відмінний автомобіль. Доступний в кузові седан, купе або хетчбек, він пропонує велику універсальність, ніж багато компактні автомобілі. Незалежно від того, який стиль кузова ви виберете, ви отримаєте маневрений, енергійний автомобіль з хорошими оцінками економії палива і висококласним салоном. Ми назвали Civic фіналістом нашої нагороди за найкращий компактний автомобіль 2020 роки за гроші через його видатного поєднання якості та вартості.

Якщо ви шукаєте невеликий автомобіль, Civic заслуговує місця в вашому короткому списку. Хоча він трохи дорожче, ніж деякі з його конкурентів, Civic — кращий варіант, ніж багато хто з них, обійшовши шанованих однокласників.

Порівняйте Civic, Elantra і Corolla

Honda Civic 2020 року належить до покоління, випущеному для 2016 модельного року. Модель 2017 року одержала кузов хетчбек і високопродуктивні комплектації Civic Si і Civic Type R. У 2019 Honda додала кілька стандартних функцій, оновила зовнішній вигляд моделей седан і купе і представила нову спортивну обробку. Хетчбек Civic 2020 року одержав оновлений зовнішній вигляд.

Якщо вам не подобається оновлений зовнішній вигляд нового хетчбека Civic, немає особливих причин вибирати його в порівнянні з моделлю 2019 року, яка в іншому майже ідентична і, ймовірно, дешевше. Якщо ви готові купувати стару машину, Civic 2017 стане хорошим вибором. Йому не вистачає оновлень стилю більш пізніх моделей, і немає фізичної ручки для управління гучністю стереосистеми, але це як і раніше надійний автомобіль, який доступний з більшістю тепер стандартних функцій допомоги водієві.

Порівняйте Civic 2017, 2019 і 2020 років

Щоб зробити наші рейтинги та огляди автомобілів максимально орієнтованими на споживача, ми не покладаємося на наше особиста думка. Замість цього ми аналізуємо достовірні дані, такі як розміри вантажного відсіку, характеристики потужності і прогнозовану надійність, а також думки автомобільної преси. Цей огляд Honda Civic заснований на 46 оглядах і включає відповідні дослідження для всіх моделей цього покоління, включаючи моделі з 2016 по 2020 роки.

Чому ви можете нам довіряти

Заходьте на Хонда Цівік Київ — тут дбають про те, щоб давати корисні поради споживачам. Щоб гарантувати нашу неупередженість, нашу рекламу займається незалежна сторона, а наша редакційна група не приймає дорогі подарунки від автовиробників.