ЯКУ СИСТЕМУ ВІДЕОНАГЛЯДУ ВИБРАТИ У 2022?

Друзі, щороку для вас ми робимо рейтинг найактуальніших і найпопулярніших систем камер відеоспостереження та 2022 не виняток. До того ж, цей рік вніс кілька серйозних змін у виробництво популярних моделей камер відеоспостереження та реєстраторів. По-перше через пандемію і серйозні подорожчання цін на все зникли з виробництва кілька популярних процесорів, через що багато колись популярних моделей камер стали забезпечувати більш дешевими процесорами і такі камери стали показувати м’яко кажучи на трієчку.

Також з’явилися кілька хороших оновлень по матрицях, новим LED підсвічуванням, корпусам і ще з’явилося кілька довгоочікуваних новинок. Раніше такі камери були тільки з механічним зумом, що створювало ряд незручностей.

У цій статті ми розповімо про топ 5 найпопулярніших систем камер відеоспостереження, придбати які можна на сайті https://bezpeka-ltd.com/ru/sistemyi-videonablyudeniya/, що також є найпопулярнішими у своїх категоріях, тобто ми розповімо про найпопулярнішу модель в IP сегменті, у Wi-Fi сегменті, а також у бюджетних та преміум сегментах.

Перед тим як ми перейдемо до рейтингу, давайте попередньо обговоримо, що ми розуміємо під системою камер відеоспостереження, що має бути в її складі і якими актуальними характеристиками, можливостями та особливостями вона повинна мати стан на 2022 рік.

По-перше, система повинна бути адаптована під самостійний монтаж рядовим користувачем і повинна включати все необхідне для відеоспостереження, камери з кронштейнами, кріплення для них, кабель з роз’ємами комбінований з передачею як відео так і живлення, відеореєстратор, блоки живлення, розгалужувачі, програмне забезпечення і жорсткий диск для запису. І все це має монтуватися за принципом дістань із коробки — встромити в розетку, т.к. все більше людей не хочуть переплачувати монтажникам подвійну ціну, а хочуть встановити все самі.

По-друге система відеоспостереження 2022 року повинна бути безпроблемною за процесорами, матрицями та інфрачервоними підсвічуваннями, простіше кажучи вона повинна бути хорошої якості і не повинна викликати проблем перші ж тижні експлуатації. В даному рейтингу немає камер з низько якісними матрицями і слабкими процесорами, через які замість осіб ви б бачили одні тільки пікселі або бриж, а також камер зі старими R5-ими інфрачервоними діодами, чия основна проблема — постійне вигоряння і низький термін служби. Також ми не включали в цей рейтинг системи камер, за якими помітно погіршилася якість зйомки через заміну чіпів і процесорів, що відбулися наприкінці 2021 року.

По-третє, система відеоспостереження 2022 року повинна мати функцію віддаленого перегляду з телефону. При цьому дана функція має бути безкоштовна, а не припускати щомісячний платіж за додаток як у багатьох брендів, також дана технологія має бути адаптована під будь-який український інтернет і під будь-який смартфон, це допоможе уникнути проблем з вилітанням програми, пропаданням сигналу з якими стикаються багато рядових користувачів під час налаштування віддаленого перегляду.