Як правильно викликати евакуатор в Харкові

Вам у будь-який момент може знадобитися евакуація машини. Як правило, це трапляється при дорожньо-транспортних пригодах або серйозних поломках. Якщо вам знадобився евакуатор хутір білий – це населений пункт, де ви легко замовите таку послугу.

Найважче доводиться людям, які пересуваються мікроавтобусами. Не в кожному місті можна знайти техніку за допомогою якої можна перевезти такий транспорт. Якщо ви зіткнулися з ситуацією, викликайте евакуатори з частковим навантаженням.

Суть проста: передню частину мікроавтобуса встановлюють на платформу, а задня «плететься» позаду. Дуже зручний спосіб евакуації великих автомобілів. Ще до початку евакуації слідкуйте за тим, щоб ваша машина була добре закріплена. Якщо вона випаде з платформи під час руху, ремонт буде дуже дорогим. Найголовніше, щоб евакуацію авто було зафіксовано на камеру. За допомогою цього відео в суді ви зможете довести, що поломка сталася з вини водія евакуатора.

Зазвичай евакуатори https://evakuator-kharkov.kh.ua/evakuator-po-kharkovskoy-oblasti приїжджають протягом 20-30 хвилин. Однак у компанії може бути завантажений день (наприклад, на дорозі ожеледиця). У завантажений день евакутора доведеться чекати близько двох годин. А якщо ще й пробки, то евакуація затягнеться.

Досвідчений автовласник знає, що в дорозі спрогнозувати щось неможливо. Ніколи не знаєш, чи підведе тебе погода, неуважний водій по зустрічній смузі чи проколота шина. Тому завжди під рукою має бути номер такої екстреної служби, як евакуатор.

Це спецтехніка, яка покликана надати допомогу у непередбаченій ситуації. Її завдання зводиться до транспортування машини. А ще, часто, до підйому з кювету, до перенесення на платформу і т. д. Головне, щоб обрана служба не підвела: прибула швидко, правильно підібравши відповідний вид спецтехніки.

Як правильно викликати евакуатор?

Здавалося б, завдання просте: один дзвінок вирішує все. Але не тут було. Часто саме незнання, як правильно викликати екстрені служби, грає злий жарт з автовласниками. Ознайомтеся на сайті, як правильно викликати евакуатор у Харкові недорого. Додзвонившись у службу евакуатора, необхідно:

  1. Повідомити модель та марку вашої машини. Спростити завдання можна, якщо повідомити одразу тоннаж автомобіля. Це дозволить підібрати правильний вигляд евакуатора для Вашого авто.
  2. Також вкажіть причину виклику екстреної служби. Якщо це виліт у кювет, то знадобиться підйомний механізм. Якщо це серйозна аварія, потрібно затягнути її на платформу і т.д.
  3. Точне розташування. Чим конкретніше ви вкажіть місце, тим швидше приїде служба. Можна також надіслати геопозицію по месенджерам, щоб прискорити процес.
  4. Зрештою, пам’ятайте, що викликати евакуатор може тільки власник автомобіля, а не стороння людина. Ви будете зобов’язані надати необхідні документи.
  5. Дотримуючись всіх цих простих, але важливих правил, ви серйозно спрощує виклик і приїзд машини. А найголовніше, евакуатор буде правильно підібраний для вашого конкретного випадку. Ще один критерій, який важливо враховувати при виборі служби, — це цілодобова робота.

Скільки коштує евакуатор?

Тарифи послуги евакуації машини формуються під впливом різних чинників. Наприклад, віддаленість від Харкова, ступінь пошкоджень машини та складність робіт, що проводяться, час замовлення спецтехніки, ступінь завантаженості сервісу.