Оренда автомобіля в Україні: зручно, вигідно, просто

Досить часто сучасна людина вирушає у поїздки та подорожі на автомобілі. Це може бути ділове відрядження, експедиція, поїздка на відпочинок із сім’єю та друзями. Не завжди є можливість використовувати особистий транспорт. Тому зручно орендувати авто недорого при відвідуванні чужого міста та навіть країни.

Оренда авто: за та проти

Взяти машину на прокат — хороша ідея, адже у такого рішення є безліч переваг. І насамперед це фінансове питання: надійна компанія з автопрокату запропонує хороші ціни, що дозволить добре заощадити. Взяти авто в оренду набагато дешевше, ніж утримувати особистий транспорт.

Заощадити час – не питання, адже обрана на сайті http://rental.ua/ марка та модель буде доступна на весь час вашої подорожі. Небагато часу забирає та оформлення договору.

Завдяки широкому асортименту машин в автопарку, ви зможете підібрати авто будь-якого класу: для бізнесу, економ або позашляховик. А може, вас приваблюють сучасні рішення і вибір впаде на електромобіль? Вибираючи авто на прокат, легко виконати свої давні мрії. Зустріч ділових партнерів, сімейні поїздки, перегляд визначних пам’яток міста – для будь-якого приводу знайдеться потрібний автомобіль.

Плануєте купувати машину, але вагаєтесь з вибором марки та моделі? Недорога оренда автомобіля і в цьому випадку допоможе — перед покупкою авто у власність ви зможете оцінити всі переваги і недоліки обраного транспортного засобу.

Послуга оренди машини доступна всім і приваблює мінімальними обмеженнями — достатньо мати навіть невеликий стаж водія.

Мінуси оренди авто

За всіх переваг прокату машини без водія, дана послуга має кілька особливостей, які можуть розглядатися як недоліки.

  1. Вартість оренди вища, ніж у європейських країнах,
  2. Низька якість доріг у деяких регіонах,
  3. Невиправдано висока застава,
  4. Різке підвищення вартості оренди у високий сезон.

Оформляючи договір оренди автомобіля, приділіть увагу пунктам, де вказують ліміт пробігу. Адже за додатковий кілометраж компанія автопрокату може зажадати додаткову плату.

У висновку варто відзначити, що недорога оренда автомобіля — відмінне рішення для разової експлуатації машини, вигідний варіант як під час подорожі, так і робочої поїздки. Звільніть себе від зайвих витрат та незручностей, просто замовте прокат машини.