ЯКІ БУВАЮТЬ ТИМБІЛДИНГИ

Тімбілдінг – це добре продумана колективна гра, яка є не тільки цікавим проведенням часу для співробітників будь-якої організації, але й сприяє підвищенню рівня продуктивності та якості праці.

Організація будь-якого тимбілдингу будується строго зі специфіки підприємства та переслідує вирішення цілого ряду завдань:

— Згуртування колективу;
— Підняття командного духу;
— Формування навичок спільної роботи;
— Вироблення вміння прийняття колективного рішення;
— Прийняття відповідальності за результат команди
— Заміна почуття конкурентності на почуття співпраці;
— Створення дружньої атмосфери в колективі

Організація тимбілдингу

Тімбілдінги прийшли в наше життя зі спорту, тому дуже часто до їхньої структури входять активні ігри, пов’язані з командною роботою. Але це зовсім не означає, що тимбілдінги бувають тільки спортивної спрямованості.

Розглянемо які бувають види тимбілдингу:

  • СПОРТИВНИЙ ТИМБІЛДИНГ включає різні естафети, командні ігри або екстремальні види відпочинку
  • ІСТОРИЧНИЙ ТИМБІЛДИНГ передбачає перетворення на персонажів будь-якої епохи та проведення спектаклів, лицарських турнірів, гладіаторських боїв чи інших подій минулих років
  • ТВОРЧИЙ ТИМБІЛДИНГ а також танцевальный тимбилдинг — дозволяє організувати спектакль чи музичну групу; намалювати загальну картину або журнал коміксів, влаштувати танцювальний батл
  • ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТИМБІЛДИНГ має на увазі тестування співробітників, тренінги, виконання спеціальних завдань, спрямованих на прокачування особистісних якостей
  • КУЛІНАРНИЙ ТИМБІЛДИНГ – команда спільно готує складну страву під керуванням запрошеного шефа кухаря
  • ЕКЗОТИЧНИЙ ТИМБІЛДИНГ дозволяє у невимушеній формі познайомитися з традиціями народів різних країн, познайомитися з їхнім побутом та звичаями
  • КВІСТОВИЙ ТИМБІЛДИНГ включає ряд завдань на логіку, кмітливість, спритність, винахідливість, креатив
  • СОЦІАЛЬНИЙ ТИМБІЛДИНГ може бути спрямований на облаштування зони відпочинку неподалік офісу або посадку дерев
  • ОНЛАЙН ТІМБІЛДІНГ увійшов у наше життя разом із локдауном у період пандемії. Мета тимбілдингу цього напряму – морально підтримати співробітників та зміцнити колектив у період карантину. Прикладом може бути марафон, гра онлайн або флешмоб.
  • Різновидом тимбілдингу може стати БІЗНЕС ГРА або ГЕОКЕШИНГ (гра із застосуванням навігаційних систем)

Проводити командоутворюючі ігри можна як у приміщенні, так і на природі. Все залежить від сценарію, завдань, кількості учасників. Але, в будь-якому разі, підготовка тимбілдингу потребує ретельної підготовки, підбору обладнання та реквізиту, а, можливо, і оренди техніки та атракціонів.

Організувати та провести тимбілдинг будь-якої складності в Україні вам допоможуть в агенції святкових послуг https://games4business.ru. Команда професіоналів не тільки запропонує цікаві ідеї, підготує та проведе все «під ключ», але й забезпечить безпеку на майданчику, якщо це буде необхідно за умовами обраного напрямку.

Фіналом будь-якого заходу може стати нагородження учасників сувенірами із символікою фірми/організації.

Відмінним завершенням тимбілдингу на природі може бути організація пікніка з приготуванням шашликів або піснями біля вогнища. У цей час керівникам рекомендуємо покинути згуртований колектив, щоб не порушувати субординації і зберегти свій авторитет.