Сабвуфер у вашій акустичній системі — спосіб кращого сприйняття музики та звуків

Справжні меломани люблять слухати музику у різноманітті її тонів, у тому числі й глибоких басів. Всю красу їх звучання не здатні передати навіть найякісніші та найдорожчі акустичні колонки, для цього необхідно купити сабвуфер. В Україні, як і у всьому світі, сабвуфером (або «Сабом») називають акустичну колонку, яка відповідає за відтворення низьких частот.

Paradigm Cinema Sub

Яку функцію виконують сабвуфери у різних акустичних системах?

Слід зазначити, що самостійною одиницею САБ не є. Однак як додатковий елемент він входить практично в кожну акустичну систему (тут і далі за текстом — АС) типу 2.1/5.1/7.1 і є універсальним рішенням для організації домашньої АС у приміщеннях різної квадратури.

Сучасний аудіомір не може існувати без низьких частот, особливо якщо врахувати, що деякі популярні музичні стилі мають ключовий акцент саме на глибоких басах або взагалі будуються на їх основі. Низькі частоти сабвуфера затребувані і в кіноіндустрії, де без важких басів не обійтися, коли на екрані відбуваються епічні битви з вибухами, що вражають свідомість, та іншими захоплюючими звуковими ефектами.

Хоч би якою «навороченою» була акустична система, повнорядний звуковий спектр музичних тонів і напівтонів вона передати не в змозі. Відсутність повноти звучання особливо відчутна під час прослуховування електронної музики, насиченої низькими частотами. Правильну звукопередачу низьких частот може забезпечити лише спеціальна техніка, що призначена для цього — сабвуфер.

Інтернет-магазин Showtime пропонує широкий вибір сабвуферів різного типу, конфігурації, дизайну та призначення. У нашому магазині ви можете купити сабвуфер, ціна якого залежатиме від його характеристик і бренду виробника — Aurea, Bose, Bowers & Wilkins, Cabasse, Dynaudio, Elac, Fluid Audio, Fyne Audio, Monitor Audio, Paradigm, Proficient та ін. повним списком виробників можна ознайомитись на відповідній сторінці нашого інтернет-магазину.

Особливості сабвуферів, які представлені в каталозі інтернет-магазину Showtime

Враховуючи, що при покупці сабвуфера наш покупець звертає увагу на технічні характеристики пристрою, ми постаралися урізноманітнити наш асортимент і пропонуємо до вашої уваги найпопулярніші моделі сабвуферів з різними характеристиками:

  • з активним/пасивним типом живлення;
  • з потужністю — до 50/від 50 до 400 Вт і більше;
  • з опором — 6/8 Ом.

Вибирайте сабвуфер з фронтальним напрямком динаміків, також у нас є моделі з бічним напрямком динаміків або динаміками, спрямованими вниз. Враховуючи, що дизайн сабвуфера для багатьох має також значення, ми пропонуємо моделі, виготовлені з різних матеріалів:

  • поліетилен;
  • пластик;
  • алюміній;
  • композит;
  • дерево, шпон, МДФ;
  • скловолокно.

За способом монтажу ми пропонуємо настінні та стельові сабвуфери. Форм-фактор також є важливим для підтримки загального стилю АС, тому у нас ви знайдете сабвуфери квадратної, прямокутної та круглої форми.

Paradigm Seismic 110 Satin Black

Оригінальні, високоякісні та стильні сабвуфери купити у Києві з доставкою до Одеси, Запоріжжя, Харкова та інших міст по Україні, пропонує інтернет-магазин Showtime. Ми гарантуємо високу якість виготовлення сабвуферів, представлених в асортименті нашого магазину, а також якісне та ефектне звучання найглибших басів у вашій акустичній системі.