Компанія Honda націлені на світ

В цей час Honda є четвертим за величиною виробником автомобілів у світі. Ми продаємо наші автомобілі на 150 ринках по всьому світу. Такі моделі, як Civic, Accord, CR-V і HR-V, мають великий успіх у багатьох регіонах; Accord був найбільш продаваним автомобілем за останні чотири десятиліття, що є видатним рекордом. Заходьте на наш сайт https://honda.ua/ і переконайтеся в цьому самостійно.Наші національні офіси продажів охоплюють чотири основні регіони. Ми продаємо автомобілі Honda в багатьох країнах і звичайно в Україні. Кожен з них підтримується нашою штаб-квартирою в Японії, щоб запропонувати вам усі можливості Honda.

Ми виробляємо скрізь, де є наші клієнти

Наш засновник Соїчіро Хонда вселив нам, що успіх глобальної компанії полягає в децентралізації. Він дозволив кожному регіону приймати власні рішення. Кожен з глобальних виробничих центрів Honda незалежний з точки зору можливостей, ресурсів і з точки зору бізнесу. Адже саме ваша ситуація найкраще підходить для прийняття правильних рішень.

Глобальне бачення

З моменту заснування ми прийняли виклик щодо виробництва автомобілів за межами Японії. Ми були першою японською компанією, що виробляла автомобілі в США. Це була велика пригода за кордоном, але рішучість Соїчіро зробила її успішною. Початковий завод у Мерісвіллі сьогодні виробив 11 мільйонів автомобілів, і це число продовжує зростати.І звичайно поставлятися в Україну де ці автомобілі, мотоцикли, мопеди ми можемо пронувати тут.

Автомобілі Honda націлені на світ

Ми забезпечуємо ідеальну роботу автомобілів Honda по всьому світу, проводячи дослідження і розробки на кожному континенті. Як і слід було очікувати, наші основні науково-дослідні центри знаходяться в Японії, а основні проєкт виконуються з нашої штаб-квартири. Однак ми також дуже пишаємося дослідженнями та розробками, що проводяться в наших центрах по всьому світу.

Ми втілюємо мрії

Центри досліджень і розробок Honda є в США, Китаї, Індії, Індонезії, Таїланді, Великій Британії, Німеччині та Італії, Україні. Ми вважаємо, що проведення досліджень і розробок транспортних засобів у ключових регіонах дає нам змогу забезпечувати найкращі результати для наших клієнтів.

АК HONDA реалізує ідею

Технічний фахівець Honda працює над 5-дверним автомобілем Honda Civic.Незалежно від того, де вони вироблені, наші автомобілі Honda виготовляються та обробляються з особливою ретельністю.
Якщо ви були одним із тих, хто вважав, що на українському ринку є місце тільки для седанів, ви помилялися. Україна є найбільшим ринком збуту 5-дверного Civic. Ця модель вперше перетнула океан 2016 року і відтоді не перестає пожинати плоди успіху.

Загальна привабливість

Це яскравий приклад того, як ми розробляємо наші моделі, щоб вони стали глобальними транспортними засобами. Ми виробляємо автомобілі для всього світу, а не тільки для регіонів. У такий спосіб зробити це набагато складніше, але воно того варте.