Як вибрати зручний сервіс для відстеження курсів валют?

Що таке калькулятор валют онлайн? Це проста програма для швидкого пошуку валютних курсів та миттєвого перерахунку грошових одиниць. Тобто online калькулятор одночасно є і online конвертером валют.

Користувачеві не потрібна підготовка для роботи з цією програмою. Розуміння принципів її роботи теж не потрібно, але ми їх таки злегка торкнемося, щоб з’ясувати переваги (або недоліки) системи.

Які є альтернативи онлайн конвертера валют?

Наприклад, ви вивчаєте курс валют онлайн в реальном времени і хочете дізнатися скільки це буде в доларах або іншій валюті. З усіх відомих варіантів — тільки олівець, папір і кнопковий калькулятор для прискорення розрахунків.

Як відбувається розрахунок «традиційним» способом:

  • Вибирається курс однієї валюти.
  • Збільшується на потрібну суму.
  • Результат записується.

Потім вибирається інший курс і операція повторюється стільки разів, скільки знайдеться цікавих курсів.

Якщо в розрахунку беруть участь три і більше грошові одиниці: долар, євро, юань, тенге та інші — кількість перерахунків збільшується в геометричній прогресії.

Онлайн конвертер робить те саме, але набагато швидше і одночасно по кількох банках. Що вручну розраховується кілька хвилин, тут відбувається за частки секунди (за достатньої швидкості інтернету, звичайно).

Як працює онлайн калькулятор?

Комп’ютерна система постійно, в поточному режимі, отримує інформацію про зміну курсів валют у всіх банківських установах по всіх містах. Якщо бути дуже точним, то за тими варіантами, що включені в систему, але цей перелік помітно ширший, ніж потрібно для розрахунку за конкретними валютами.

З усього це випливає три безумовні переваги конвертерів валют онлайн:

  • Швидкість розрахунку.
  • Широкий спектр даних.
  • Наочність результатів.

Чи відрізняються онлайн калькулятори між собою?

Так відрізняються. Для звичайного користувача важливіше два параметри:

  • Швидкість.
  • Точність.

У швидкості онлайн конвертер значно перевершує не лише «ручний розрахунок», а й режим людського сприйняття.

Але навіть «просунута» технологія не дасть правильних результатів спираючись на застарілі дані. Точність калькулятора валют залежить від налаштувань сайту, а саме — частоти оновлення інформації.

Сторінка, яку ви бачите перед собою, має всі перераховані переваги.

Інформація оновлюється в режимі online.

Є дані по всіх валютах, які продають/купують банки.

Управління цим конвертером валют особливих пояснень не потребує. Достатньо провести вказівником мишки за назвами, щоб побачити у списках, що випадають, можливі операції. У віконці пошуку можливе ручне введення даних, система автоматично підлаштовується під потреби користувача.