Як зрозуміти, що полетіла материнська плата на телефоні

Життя без мобільного телефону вже неможливо. І при раптовому виході з ладу цього вірного помічника часом просто зупиняється все навколо. Ці гаджети щодня піддаються великому навантаженню, адже ми користуємося ними майже завжди! Однак, незважаючи на це, ні для кого не секрет, що це дуже тендітні пристрої.

Пошкодити свій улюблений смартфон можна завдяки будь-якій випадковості та необережності. Найчастіше господарі телефонів звертаються до ремонтного центру з такими проблемами, як розбитий екран, необхідність заміни динаміка, рідше заміна материнської плати, пошкодження камери. І якщо необхідність заміни екрану очевидна, то коли з ладу виходять внутрішні деталі смартфона без професійної діагностики (детальніше тут: https://m-service.com.ua/services/home-repair.htm) не завжди можна визначити, у чому саме причина поломки телефону.

Вартість ремонту будь-якого телефону дуже різна, наприклад, скільки коштує заміна материнської плати на телефоні залежить від того, на базі якої операційної системи сам пристрій, від його марки, моделі, року випуску, чи запчастини будуть застосовуватися в ремонті та інше.

Ознаки виходу з ладу материнки

  1. Телефон часто підвисає.
  2. Не вмикається або вмикається і відразу гасне екран.
  3. Не працює підсвічування.
  4. Смартфон не реагує на картку пам’яті.
  5. Проблеми зі звуком.

За зовнішніми ознаками який завжди можна точно визначити справжню причину поломки. Для цього досвідчені фахівці проводять повну діагностику пристрою. Для того, щоб бути повністю впевненими у необхідності тієї чи іншої дії та у гарантованому результаті якісної роботи смартфона після ремонту.

Причини пошкодження материнської плати

Причини через які така неприємність може трапитися з гаджетом найрізноманітніші і, в принципі, є причинами так само для інших поширених поломок.

  1. Волога. Волога – це один із головних ворогів будь-якої електроніки. Вона здатна вивести з ладу найрізноманітніші деталі телефону, у тому числі материнську плату.
  2. Механічні ушкодження, падіння. Крихкий організм смартфона легко може порушитися після ударів і падінь.
  3. Перепади напруги — ще один ворог, який прямо негативно діє на життя материнської плати.
  4. Некоректна перепрошивка телефону може стати для нього фатальною. Вона може призвести до перегрівання і, тим самим, перепадів напруги.

Міняти чи не міняти?

Сама процедура заміни не є особливою складністю. Досвідчений майстер швидко з нею впорається. Зазвичай в таких випадках більше часу йде на саму розбирання і складання телефону.

Визначитись із доцільністю заміни материнської плати можна лише спільно з професійним майстром. Він тільки після повної діагностики може ухвалити вердикт про необхідність її заміни. Після цього, залежно від того Android це чи Apple, залежно від марки та моделі телефону визначається вартість його ремонту. Тільки потім можна сказати вартість заміни. Тоді й ухвалюється рішення про її доцільність. Якщо вартість заміни материнської плати дорівнює ціні самого телефону, то, швидше за все, доцільніше купити новий телефон. Хоча в багатьох випадках ціна на ремонт залишається все ж таки набагато нижчою, ніж покупка нового.

За матеріалами: https://m-service.com.ua/