06 04 2015

6 останніх трендів в індустрії безпеки

6 останніх трендів в індустрії безпеки
Охоронний бізнес виразно зазнає змін: явно виділяються кілька трендів - від більшої уваги до безпеки шкільних установ до розвитку галузі кібербезпеки і відеоспостереження. І, звичайно, кожен з цих трендів тягне за собою певні наслідки.

1. Розширення обов'язків охоронців


Охоронні компанії співпрацюють з багатьма організація і надають своїх сек'юріті. Останнім часом спостерігається тенденція до розширення обов'язків співробітників охорони: до їх основних функцій додаються додаткові - це може бути прибирання, робота водієм, різні ремонтні роботи та парковка автомобілів на стоянках біля готелів.
І хоча охоронні компанії можуть розглядати це як ще одну можливість збільшення фінансових надходжень, їм все-таки не завадить проконсультуватися зі своїми страховими агентами, оскільки така робота пов'язана з більшою відповідальністю. А багато поліси страхування цивільної відповідальності поширюються тільки на специфічні моменти роботи служб охорони і виключають додатковий сервіс. Наприклад, якщо хтось посковзнеться на слизькій підлозі, який мив охоронець, в цьому можуть звинуватити ПОП.

2. Відеоспостереження


Організації, що укладають контракти з охоронними компаніями, часто просять встановити систему спостереження замість охоронців. Використання таких систем вимагає початкових інвестицій, але ці компанії вважають, що засоби спостереження є ефективним способом скорочення витрат у довгостроковій перспективі.

Однак камери не здатні, на відміну від охоронця, заглянути у кожну щілину. Таким чином, мало місце злочин може залишитися непоміченим. Тому постачальникам охоронного обладнання необхідно попередити користувачів про можливі нюанси і обмеження, пов'язані з використанням систем відеоспостереження. Повідомивши, що відшкодування потенційного збитку лягає на плечі самого клієнта. І виплата неустойки не передбачена. В іншому ж випадку компанія може понести відповідальність за те, що трапилося злочин.

3. Розширення спеціалізації


У колишні роки охоронні фірми найчастіше шукали клієнтів у різних індустріях. На сьогоднішній день світовий охоронний бізнесі виглядає більш спеціалізованим. Багато компаній працюють в таких напрямках, як держсектор, асоціації домовласників, освітні установи, рітейл, готельна індустрія і т.д. Спеціалізація в якійсь конкретній сфері виділяє ПОП на тлі конкурентів - компаній широкого профілю.

З точки зору страхування, спеціалізація надає ряд переваг. Робота в певних індустріях менш ризикована. І під час курсів підготовки охоронці навчаються певним навичкам, необхідним для роботи конкретної сфері.

4. Посилення заходів безпеки в школах


Після масового вбивства в американській школі Сенді-Хук в грудні 2012 року безпеку освітніх установ виділилася в окремий напрям діяльності ЧОП. Підбираючи персонал, представляється доцільним врахувати всі існуючі ризики, залежно від типу і розташування школи, минулої кримінальної активності і можливості залучення озброєних охоронців.

Школам з озброєними охоронцями і металодетекторами складніше забезпечити страхове покриття, зазвичай такі послуги надають тільки компаній, що займаються спеціальними видами страхування. Але в будь-якому випадку - при наймі як збройних, так і неозброєних охоронців - необхідно пильну увагу до питання про підготовку та перевірку персональної інформації.

5. Стає більше приватних детективів і консультантів з питань безпеки


У США після хвилі скорочень, що спостерігалася кілька років тому, багато співробітників правоохоронних відомств стали засновниками приватних розшукових агентств або консультаційних фірм. Така тенденція продовжилася: багато стартапи знаходять спеціалізовані ніші, такі як судово-медичні розслідування та кібербезпека.

Загроза кіберзлочинів досить складна для розуміння, тому настільки ж непросто підшукати відповідні методики захисту. Для цієї галузі також потрібні спеціальні рішення в галузі страхування - звичайних полісів буде недостатньо.

6. Рефлекторні реакції


Детально описані насильницькі акти - від убивств в школах до вибухів під час Бостонського марафону - часто провокують заклики до розробки дієвих превентивних заходів, з тим щоб подібні трагедії не повторювалися. Часом висловлюються думки щодо збільшення чисельності озброєних охоронців.
І ПОП, що надають охоронний сервіс, необхідно заручитися підтримкою кваліфікованих страховиків, здатних провести аналіз можливих ризиків і надати захист тим, хто захищає інших.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария